Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tether, Top 10 Kripto Para Arasında Yükselmeye Devam Ediyor – Sırada Stellar Lumens Mi Var?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tether, Top 10 Kripto Para Arasında Yükselmeye Devam Ediyor – Sırada Stellar Lumens Mi Var?
Tether, Top 10 Kripto Para Arasında Yükselmeye Devam Ediyor – Sırada Stellar Lumens Mi Var?Kripto para piyasasında dengeler, özellikle geçtiğimiz Kasım ayından beri ciddi anlamda değişti ve görünüşe göre değişmeye de devam edecek. Aralarında milyarlarca dolar fark bulunan kripto para birimleri bile, bir hafta gibi kısa bir sürede yer değiştirebiliyor ve bu da kripto para piyasasındaki volatilitenin geri döndüğünü gösteriyor.

Bunların en bilinen örneği tabii ki piyasa hacmine göre ‘artık’ ikinci sırada yer alan XRP ile üçüncü sırada yer alan Ethereum arasında görülebilir. Geçmişte de zaman zaman Ethereum’un tacını elinden almış olan XRP, Kasım ayında ikinciliğe geçtiğinden beri hala ikinci olarak piyasaya devam etmekte ve basın saatine göre aralarında 2 milyar dolardan daha fazla fark mevcut.

Kasım ayında hard fork ve ağ bölünmesi yaşayan Bitcoin Cash de, son zamanların en hareketli kripto para birimlerinden birisi. Aralık ayının başlarında 8. sıraya kadar düşüp, Bitcoin SV ile yer değiştiren BCH, basın saatine göre yine 8. sıraya geriledi ve değeri de 82 doların altına kadar düştü.

Top 10 içerisinde zaman zaman 9, zaman zaman ise 8. sırada yer alan Tether, stabil koin olmasının avantajı ile adeta 1.800 milyar dolara kazık çakmışcasına bunu koruyor ve hiçbir yükseliş yaşamadan, derece tırmanmayı sürdürüyor. İlk olarak Litecoin‘i, sonra EOS‘u, sonra düşüş yaşarken Bitcoin Cash’i ve en son da EOS‘u geçen Tether’in sıradaki rakibi Stellar Lumens gibi durmakta.

Gün içerisinde bir ara XLM’yi geçmeyi başaran Tether, basın saatine göre hala beşinci sırada yer alıyor ve ikili arasında sadece 4 milyon dolar kadar küçük bir fark mevcut. Stellar’ın daha fazla düşüş yaşaması durumunda, Tether’in piyasa hacmi açısından dördüncü kripto para birimi olması oldukça muhtemel.

Tether, Top 10 Kripto Para Arasında Yükselmeye Devam Ediyor – Sırada Stellar Lumens Mi Var? isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tether, Top 10 Kripto Para Arasında Yükselmeye Devam Ediyor – Sırada Stellar Lumens Mi Var? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Civic CEO’su: “Bitcoin ve diğer kripto piyasaları, trilyon dolarlık bir piyasa olacak.” Bitcoin’deki tehlikeli yükseliş 6000 dolara düşüş ile sonlanabilir Cardano %10,01 Geriledi Kripto Para Öncülerinden David Chaum, Yeni Projesinin Bitcoin’den İyi Olduğunu İddia Ediyor Çin’in İlk Blockchain Temelli Noteri, Pekin’de Açıldı Bitcoin Sinyal Veriyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır