Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tether Krizi Kime Yaradı: Paxos Şu an Kazanan

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tether Krizi Kime Yaradı: Paxos Şu an Kazanan
Tether Krizi Kime Yaradı: Paxos Şu an KazananTether’in yaşadığı ciddi sıkıntıların, stabil kripto para piyasasında ciddi bir etki yaptığı açık. Tether’de yaşanan krizin, şu anda dünyanın açık ara en büyük hacimli stabil kripto parası USDT’te yarattığı düşüş ve özgüven kaybı, son dönemde gündeme gelen stabil kripto paralara yaramış gibi görünüyor.

Bu stabil kripto paralar  Paxos Standard Token (PAX), Gemini Dollar (GUSD), TrustToken’in True USD (TUSD) ve Circle’s USD Coin (USDC) olarak göze çarpıyor. Bunların içinde en büyük başarıyı yakalayan kripto para ise PAX oldu. PAX, Tether’in ardından 21,72 milyon dolarlık bir hacim yakalarken; TUSD 19,72 milyom dolar, Gemini Dollar ise 3,47 milyon dolar miktarında bir hacim yakaladı.

Ethereum ağı üzerinde geliştirilen PAX, hesap verilebilirlik ve şeffaflık kaideleri üzerine işi kurmuş durumda. Firma, aynı zamanda regüle edilmiş olması durumundan ötürü bir adım öne çıkıyor.

Konuyla ilgili konuşan Paxos kurucu ortağı ve CEO’su Charles Cascarilla şunları söyledi:

”Paxos olarak kripto para piyasalarında şu an için bıraktığımız etkiden dolayı memnunuz. Hesap verebilen ve şeffaf olabilen bir sistem üzerine çalışıyoruz. Paxos Standard’ın geliştirdiği ürün gerçekten de çok değerli. Şu anda kripto para piyasalarının en büyük problemi olan volaliteyi halletmek için geliştirdiğimiz ürün, şu anda bu amaca hizmet ediyor. Regüle edilmiş ve bir dolara fikse olan PAX’ın, paranın kullanımını da hareket alanını da arttıracağını düşünüyorum.”

Tether Krizi Kime Yaradı: Paxos Şu an Kazanan isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tether Krizi Kime Yaradı: Paxos Şu an Kazanan - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Coinme ve Coinstar Anlaşması Sayesinde Bakkaldan Bitcoin Alınabilecek Ayı piyasası bile Ripple’ı durduramıyor. Bu kez de..! Kripto Bilgi Patformu Kripto Destekli Kredi Platformu SALT, 15 ABD Eyaletine ve 7 Ülkeye Açılıyor! Çarpıcı rapor: Bitcoin “Windows anının” eşiğinde! Son Dakika: Binance Türkiye’ye Geliyor İddiası!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır