Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tether Krizi, Diğer Stabil Kripto Paraları 1 Dolar’ın Üstüne Attı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tether Krizi, Diğer Stabil Kripto Paraları 1 Dolar’ın Üstüne Attı!
Tether Krizi, Diğer Stabil Kripto Paraları 1 Dolar’ın Üstüne Attı!Tether ve onun genelinde kripto para piyasalarında şu anda gerçekten enteresan dakikalar yaşanıyor. Bitcoin’in önce kendini bir anda 7200 dolar seviyelerine kadar atmasının ardından saat 10:40 itibariyle, BTC fiyatı Coin Market Cap verilerine göre 6 bin 767 dolar olarak karşımıza çıkıyor.

Tether’de de 0,91 dolar seviyelerine kadar inen düşüş, şu anda hafif bir toparlama eğiliminde ve piyasalarda yeniden USDT’ye geçiş mi başladı soruları sorulmaya başlandı. Bundan yaklaşık 40 dakika kadar önce USDT, 0,91 dolar iken, şu yazının kaleme alındığı dakikalarda ise 0,96 dolar seviyelerine kadar geri bir sıçrama yaptı.

Tether’de yaşanan düşüş, aynı zamanda sektörün merakla beklenen iki stabil kripto parasına da etki etmişe benziyor. Dolara endeksli ve Tether’in iki rakibi olan gösterilen Paxos ve True USD’de yüksek alım sonrası fiyatlar 1 doların üzerine çıktı. Öyle ki, bir dönemde iki stabil kripto para da 1,2 dolar seviyelerine yaklaşmıştı.

Şu anda değeri 1 dolara sabit olması beklenen True USD, Coin Market Cap’in anlık verilerine göre yüzde 4’lük bir artışla 1,06 dolardan işlem görüyor. Aynı şekilde Paxos Standard Token ise, yüzde 3,7’lik bir artış yaşayarak şu anda kendine 1,05 dolardan alıcı buluyor.

Tether’in yaşadığı sıkıntının ardından yatırımcıların Bitcoin, Ethereum ve Ripple başta olmak üzere, birçok lider kripto paraya yöneldiği bir ortamda, stabil koinlerde kalmak isteyen yatırımcının da True USD ve Paxos’u tercih etmesi, enteresan bir durum doğurmuş durumda. Şu anda iki kripto para da 1 doların üstünde alıcı buluyor.

Tether Krizi, Diğer Stabil Kripto Paraları 1 Dolar’ın Üstüne Attı! isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tether Krizi, Diğer Stabil Kripto Paraları 1 Dolar’ın Üstüne Attı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin ve S&P 500 korelasyonunda tarihi rekor Ünlü Analist: Bitcoin Önümüzdeki Günlerde Çok Yüksek Seviyeleri Test Edebilir OKEx’in Alt Şirketi Piyasaya Yeni Bir Sabitkoin Sürüyor Güney Kore’deki Şirket ICO Yasağının Anayasaya Aykırı Olduğunu Savunuyor Western Union’dan Ripple (XRP) Açıklaması, Litecoin ve Bitcoin’de Yeni Fiyat Rotaları: Son Dakika Kripto Para Haberleri Nicolas Maduro Açıkladı: Venezuela 2019 Yılında Petro Karşılığında Petrol Satacak

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır