Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Milyar Dolarlık Fon CEO’su: Ethereum’un Geleceği Parlak ve Önemli

Ana Sayfa » GÜNCEL » Milyar Dolarlık Fon CEO’su: Ethereum’un Geleceği Parlak ve Önemli
Milyar Dolarlık Fon CEO’su: Ethereum’un Geleceği Parlak ve Önemli

© Reuters.  © Reuters.

8 Eylül tarihinde, Yahoo (NASDAQ:AABA) Finance‘ın üç ismi Dion Rabouin, Rick Newman ve Dan Roberts, milyar dolarlık sermaye yönetimi firması Morgan Creek Capital Management CEO’su Mark Yusko ile bir araya geldi. Dörtlü özellikle Ethereum‘un şu sıralar yaşadığı sert düşüşten konuştu.

Dan bir çok ICO projesinin ya dolandırıcılık ya da sahtekarlık olduğunu, böyle olmayan ICO projelerinin de ETH üzerindeki varlıklarını çektiğini belirtti.

Mark Yusko’ya bu gibi durumların nelere yol açabileceği ve bunların Ethereum blockchain platformu için kötü haber olup olmadığı soruldu. CEO internetin 1996 yılında yeni fırsatlar yarattığını ve ticaretin dijitalleşmesinin önünü açtığını belirterek lafa başladı. Yusko’ya göre sıradaki adım TrustNet’i inşa etmek ve ETH ilk yola çıktığında TrustNet’i kurmak gibi bir amaca da sahipti. Yusko’ya göre bu sürecin başlangıcı 2024 yılında olabilir:

”İnsanlar bunun şimdiden 6 yıl sonra olduğunu söyleyebilir ancak, bu aynı 1993 ve 1994 yıllarındaki internet gibi, Google (NASDAQ:GOOGL) o zamanlar sadece bir düşünceydi ve kimse bunun önemli olduğunu düşünmedi.”

Mark bunun yanı sıra TCP/IP, HTTP ve SMTP gibi internet protokolleri hakkında da konuştu ve bu protokollerin dünyanın akıllı cep telefonlarını ve diğer teknolojileri üretmesini sağladığını vurguladı.

Yusko Ethereum’un insanların TrustNet’i kurmasında çok yardım edecek bir protokol olduğunu belirtti. CEO’ya göre internet ve TrustNet arasındaki farklılıkların en büyüğü, Tim Berner Lee gibi protokol geliştiricilerinin değil de, bundan faydalanıp uygulama geliştiren Zuckerberg ve Sergei gibi insanların zengin olması.

Yusko protokollerin çok daha önemli olduğunu ve bu yüzden Ethereum’un geleceğinin çok önemli ve parlak olduğunu vurguladı.

Milyar Dolarlık Fon CEO’su: Ethereum’un Geleceği Parlak ve Önemli isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.com’da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Milyar Dolarlık Fon CEO’su: Ethereum’un Geleceği Parlak ve Önemli - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

10 fintech liderinin 2019 sonunda Bitcoin değeri öngörüleri İngiliz yazar: ABD-İran savaşı, Bitcoin’i 100,000 dolara taşır Kripto para platformu Bakkt’in açılışı ertelendi! Tayland, Blockchain Tabanlı Menkul Kıymetlerin Alım – Satımına Yeşil Işık Yaktı! Ripple CTO’su Schwartz: XRP’nin Fiyatı Ripple ve Forte Projelerinin Başarısına Bağlı! Beklenen Altcoin Rallisi Başladı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır