Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tayland’daki Meşhur Döviz Borsası Kripto Para Sektörüne Girmek İstiyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tayland’daki Meşhur Döviz Borsası Kripto Para Sektörüne Girmek İstiyor
Tayland’daki Meşhur Döviz Borsası Kripto Para Sektörüne Girmek İstiyorTayland‘ın en popüler döviz borsalarından olan Superrich International Exchange, kripto para sektörüne giriş yapmayı planlıyor. Şirketin Tayland, Kamboçya, İngiltere gibi yerlerde toplamda 50’den fazla şubesi var. Superrich, toplamda 32 farklı itibari para desteği sunarak kripto para sektörüne hızlı bir giriş yapmak istiyor.

Sektöre Giriş

1965 yılında kurulan Superrich, kendini “Ülke genelindeki 49 şubesi ve desteklediği 32 farklı para birimiyle Tayland’ın en iyi döviz borsası” olarak tanımlıyor.

Superrich’in başkanı olan Piya Tantivachayanon, yerel haber kaynaklarına göre şöyle bir açıklama yaptı:

“Gezmeye gelmiş kişiler dijital varlık borsası olarak hizmet vereceğiz. Şirket olarak ayrıca e-cüzdan oluşturmayı düşünüyor, bu teknolojiyi geliştirmek için çeşitli iş ortakları arıyoruz. Malezya, İngiltere gibi ülkelerde projemize ilgi duyan pek çok şirket var.”

Tantivachayanon’a göre Superrich, yeni teknolojilerden faydalanarak müşterilerin taleplerini daha nitelikli bir şekilde karşılamak istiyor.

Yasal Onay Bekleniyor

Superrich, kripto para sektörüne giriş yapma konusundaki fikirlerini ve planlarını Tayland’daki Menkul Kıymet ve Borsa Komisyonu’na (SEC) iki kez bildirdi. Tayland’daki kripto para düzenlemeleri 14 Mayıs’ta yürürlüğe girmişti ve bu düzenlemeler SEC’yi kripto para konusunda en üst otorite haline getirdi.

Superrich şu an için SEC’den onay bekliyor. Şirket ayrıca Tayland Bankası’ndan da onay almak istiyor. Tayland’daki diğer kripto para şirketlerinin aksine Superrich bir para şirketi olarak değerlendiriliyor ki bu da Superrich’in merkez bankasına bağlı olduğu anlamına geliyor. Şirket bu yüzden Tayland Bankası’ndan da onay almak durumunda.

Tayland’daki Meşhur Döviz Borsası Kripto Para Sektörüne Girmek İstiyor isimli makale Ömer SAKMAR tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tayland’daki Meşhur Döviz Borsası Kripto Para Sektörüne Girmek İstiyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Rus Bankaları Kripto ile Çalışmak İçin Can Atıyor Craig Wright Yine Formunda: Bitcoin, 0 Dolar Olacak Anthony Pompliano: Emeklilik Fonları, Durumun Üstesinden Gelmek İçin Bitcoin Satın Almalı! SBI Ripple Asia, Japonyada dev konsorsiyuma katıldı Düşük Bitcoin işlem ücretleri ne anlama geliyor? Fon Yöneticisine Göre Büyük Bitcoin Rallisi Bugün Başlayacak

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır