Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Tahran, Kripto Para Madencilerinin ”Uğrak” Yeri Oldu!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Tahran, Kripto Para Madencilerinin ”Uğrak” Yeri Oldu!
Tahran, Kripto Para Madencilerinin ”Uğrak” Yeri Oldu!

© Reuters.  © Reuters.

İran yönetimi ülkede yaşanan ABD yaptırımları sonrasında satışını yapabildiği petrol miktarının azalması, ülkede enerji fiyatlarının 0.06 dolara kadar gerilemiş olmasından dolayı en düşük fiyatla kripto para madenciliği yapmak isteyen bazı iflas eden madencilik şirketlerinin uğrak yeri oldu. Fransa’dan bile Tahran’ı ziyaret eden kişilerin olduğunu belirten Tahran’daki ismi açıklanmayan bir yetkili, ülkedeki enerji fiyatının düşük olmasının ülkeye kripto para madenciliği tesislerinin yabancı ülkelerden gelecek kimseler tarafından açılabilecek olduğunu beklediklerini belirtti.

Washingon yönetimince uygulanan ağır yaptırımlar dolayısı ile İran’da büyük şirketler tek tek kapılarını kapattı ve kapatmaya hazırlanıyorlar. Washington, İran ile işbirliği yapan şirketlere tarihin en ağır cezalarının verilecek olduğunu, dünyada ve küresel ekonomide yerlerinin olmayacak olduğunu, sürekli problem ve sorun yaşayacak olduklarını açıkça ifade etmişti.

Madencilere Engel Konabilir
Amerikan madencilik devleri tarafından zaten ziyaret bile edilmeyen İran, sadece bazı gelişmeye devam eden ülkelerden ve Fransa’dan madencilik yapmak isteyenlerin ”uğrak” yeri olmaya başlamış gibi görünüyor.

İran’a adımını atacak ve iş yapacak olan kişi, şirket, tüzel kişilerin Washington’un gazap verici yaptırımları ile karşılaşacak oldukları çok net.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Tahran, Kripto Para Madencilerinin ”Uğrak” Yeri Oldu! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto Para Piyasası ‘Yeniden’ Yeşillendi – Bitcoin Cash Yükselişi Sürdürüyor CoinMarketCap İki Bitcoin ve Kripto Para Endeksi Başlattı Litecoin 21% oranında değer kazandı Trump’ın Bitcoin Tweetleri Sonrasında Ünlü CEO’dan Mesaj: “BTC Paradır” Facebook’un Kripto Parasına Hindistan Engeli! XRP 0,38% düşüşle 0,29860 seviyesinin altına geriledi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır