Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

SWINCA ile Emlak Sektörüne Yenilik Getiriyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » SWINCA ile Emlak Sektörüne Yenilik Getiriyor
SWINCA ile Emlak Sektörüne Yenilik Getiriyor

© Reuters.  SWINCA ile Emlak Sektörüne Yenilik Getiriyor© Reuters. SWINCA ile Emlak Sektörüne Yenilik Getiriyor

SWINCA: Emlak Sektörünün Geleceği

Gayrimenkul, yatırım için en cazip alanlardan biri olmasına rağmen, bir çok insanın paralarını yatırım yapmasına engel olan birçok engele sahiptir. SWINCA, emlak sektöründeki başlıca problemleri ele almayı amaçlayan bir kripto endüstri platformudur:

• emlak piyasasında düşük likidite;

• Uzun ve maliyetli işlemler;

• coğrafi ve ilgili ekonomik kısıtlamalar;

• Aracıların kaçınılmaz katılımı ve maliyetleri;

• Büyük tekeller.

SWINCA‘nın ana hedefi, küresel emlak piyasasına katılım koşullarını eşitlemek, böylece herkes dünyanın herhangi bir yerinde herhangi bir daireye, ofise, evine veya toprak parçasına yatırım yapabilir. SWINCA, çok daha az sorun ve çaba ile çeşitli gayrimenkul portföyü yaratma fırsatları da sunmak istiyor.

Endüstri Sorunları ve Çözümleri: SWINCA

SWINCA, bu sorunları blok zincirinin yardımıyla çözmeyi planlamakta ve her yatırımcıya dünyanın dört bir yanındaki yüksek kârlı tesislerin sahibi olma fırsatı vermektedir. Her şeyden önce, cryptocurrency büyük ve küçük yatırımcıların, çoğu insan için genellikle mevcut olmayan büyük projelerde bile eşit bir temelde oynamalarına izin verecektir. Blockchain ayrıca, oldukça sık kullanılan, aylarca beklemeden kaçınarak, fonları hızlı bir şekilde transfer etmenizi sağlar. Buna ek olarak, blockchain SWINCA’nın tüm katılımcılar için işlemlerin şeffaflığını ve güvenliğini sağlamasına yardımcı olur.

Nasıl çalışır?

SWINCA, dünyanın dört bir yanından gelen emlak varlıklarını blokajlarda toplar. Yatırım yapan yatırımcılar, geleneksel olarak bu süreçlere eşlik eden gecikme olmaksızın otomatik olarak mülkiyetten kira veya diğer gelirleri almaya başlayacaklardır.

SWINCA, kapsamlı bir global arama ve nesnelerin potansiyel karlılığının detaylı analizinden sonra en iyi yatırım fırsatlarını seçer. Daha sonra, SWINCA işlemleri müzakere eder, gayrimenkul edinir, tüm yasal ve yönetim sorunlarını çözer. Özellikler, geliştirme ve çeşitli sömürü aşamalarında olabilir.

SWINCA Tokenomics

SWINCA tokenomics, SWI sikkeleri ve NCA jetonlarına dayanmaktadır. SWI, hem dahili platform işlemleri hem de borsalarda kullanılabilecekler dahil harici olanlar için tasarlanmıştır. NCA Token, belirli sahiplik paylarını temsil eden, yalnızca platformun içinde yer almaktadır.

SWINCA Para Dağıtımı

SWINCA projesinin ICO projesi tamamlanana kadar devam eder. Platform, 75 milyon dolarlık bir ICO hardcap ile jetonların satışının aşağıdaki şekilde dağıtılacağı şekilde tasarlandı:

•% 2 – kapalı satış;

•% 3 – pazarlama ve ödüller;

•% 5 – kuruculara;

• Çalışanlar ve danışmanlar için% 5;

•% 35 – ICO öncesi ve ICO;

•% 50 – fonlar ve para yardımı.

25 Kasım’da, SWINCA 25 Aralık’a kadar sürecek olan ön ICO aşamasına girecek. ICO, 2 Ocak 2019’da başlayacak veSWINCA Real Estate, 5 Şubat 2019’da çalışmalarınabaşlayacak. Daha fazla bilgi için adresliweb sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

SWINCA ile Emlak Sektörüne Yenilik Getiriyor isimli makale ilk olarak CoinAdam sitesinde yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

SWINCA ile Emlak Sektörüne Yenilik Getiriyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Düşen Bitcoin’e bir tekme de SEC’ten! Bitcoin Fiyatında Beklentiler Yüksek Robinhood Kripto Para Uygulaması Sırrını Açıkladı – Olay Tasarımda Yatırım Şirketi CEO’su Ethereum’a Sahip Çıktı: Gerçek Hayatta Kullanılan Tek Kripto Para Ethereum’dur Flaş kripto para haberleri: Twitter CEO’sunun Bitcoin varlığı, IOTA testneti,  XRP, Ethereum, TRON, Litecoin ve daha fazlası Çin: En Fazla Blockchain Projesine Ev Sahipliği Yapan Ülke

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır