Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Sular Durulmuyor! Coinbase’in Üst Düzey Yetkilisi İstifa Etti

Ana Sayfa » GÜNCEL » Sular Durulmuyor! Coinbase’in Üst Düzey Yetkilisi İstifa Etti
Sular Durulmuyor! Coinbase’in Üst Düzey Yetkilisi İstifa Etti

2/2


2/2


Kullanıcı sayısı bakımından dünyanın en büyük kripto para borsası olan ABD menşeli Coinbase‘de sular adeta durulmuyor. Bir iyi bir kötü haberle karşımıza çıkmaya devam eden Coinbase içerisindeki işten çıkartılma dedikodularına, yeni bir istifa haberi eklendi. Coindesk kaynağının aktardığı habere göre, ABD’li borsanın kripto para trading işlemlerinden sorumlu en üst düzey yetkilisi Hunter Merghart, altı ay aynı görevde çalıştıktan sonra istifa dilekçesini üst mercilere aktarmış.

Şirketten ayrılma kararını geçtiğimiz hafta verdiği öğrenilen Merghart, konuya yakın insanların aktardığı bilgilere göre şu an başka fırsatları değerlendirmekte. Coinbase firması ise Coindesk kaynağı tarafından konu ile ilgili sorulan sorulara cevap vermemeyi tercih etmiş.

Kendisini işe alan yönetici Alan White da, bu ayın başlarında Coinbase’i terk eden isimlerden birisi olmuştu. Adam White bir kripto para firmasından istifa etse de, çok kısa bir sürede başka bir kripto para firması olan Bakkt‘a COO olarak geçiş yaptı. Bakkt projesi özellikle son dönemde yaptığı duyurular ve dünyanın en büyük menkul kıymet borsalarından olan NYSE‘nin sahibi Intercontinental Exchange gibi dev bir kurum tarafından yapılması nedeniyle çok fazla ilgi çekmekte.


İlgili haber:
Coinbase’in Üst Düzey Yöneticisi, Bakkt’a Transfer Oldu!

Coindesk’in aktardığı bilgilere göre Merghart’ın firmadan ayrılma nedeni ise, kurumsal bir işletme kurma yönündeki yol haritası açısından kendisine yeteri kadar kaynak veya bilgi aktarılmaması konusunda yaşadığı hayal kırıklığı. Coinbase bu ayın başlarında kurumsal yatırımcılara yönelik olan endeks fonunu da kapatma kararı almış ve bir kaç çalışanını işten çıkarmıştı.

Sular Durulmuyor! Coinbase’in Üst Düzey Yetkilisi İstifa Etti isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Sular Durulmuyor! Coinbase’in Üst Düzey Yetkilisi İstifa Etti - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Dark Overlord: 11 Eylül Saldırısı Belgelerini Açıklarız! Ripple CEO’su Bitcoin’i Savundu: “Bitcoin Asla Sıfıra Düşmeyecek.” New York’lu Yargıç Nano Geliştiricilerine Karşı Olan Davayı Reddetti Bithumb, Amerika’da Senet Tokeni Borsası Açmak İçin Bir Şirket ile Anlaştı Bitcoin 5% artışla 5.519,5 seviyesinin üzerine çıktı EOS 37% düşüşle 2,7988 seviyesinin altına geriledi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır