Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Kraken Borsası Kullanıcılara Sordu: XRP Mi, Yoksa ”Ripples” Mı?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Kraken Borsası Kullanıcılara Sordu: XRP Mi, Yoksa ”Ripples” Mı?
Kraken Borsası Kullanıcılara Sordu: XRP Mi, Yoksa ”Ripples” Mı?Kripto para piyasasında, piyasa hacmine göre ikinci en büyük kripto para birimi olan XRP, Ripple ile olan bağları yüzünden eleştirilmeye ve zor günler yaşamaya devam ediyor. Önde gelen kripto para borsalarından Kraken, XRP kripto para birimini marj ticareti işlemlerine dahil ettiğini açıklamış ve  yaptığı açıklamada Ripple (XRP) ifadesini kullanarak yeni bir tartışmanın fitilini ateşlemişti.

Borsaya gelen tepkiler üzerine yeni bir hamle yapan Kraken CEO’su Jesse Powell, Ripple CTO’su David Schwartz’a Twitter üzerinden ilginç bir soru yöneltti ve olaylar daha da karıştı.

Powell, ”Ripple” ifadesinin mi yoksa çoğul olan ”Ripples” ifadesinin mi onaylandığını sorarak, dolaylı yoldan XRP yerine Ripple isminin doğru olduğu göndermesini yaptı ve daha sonra 2013 yılında Ripple firması tarafından yayınlanan ve içerisinde XRP’ye Ripple olarak hitap edilen bir evrakı gösterdi.

Nevermind, found the answer (unless anything has changed since 2013). ripple = protocol, Ripple = currency. pic.twitter.com/9LByv7o2ca

— Jesse Powell (@jespow) 30 Aralık 2018

Konu hakkında henüz David Schwartz veya Ripple firması tarafından bir yanıt verilmese de, XRP ile Ripple arasındaki bağı geçtiğimiz aylarda da çokça konuşulan bir durum olmuştu. Madenciliği olmayan bir kripto para birimi olan XRP, Ripple firması tarafından piyasaya sürülmüş olması dolayısıyla hala ABD içerisinde menkul kıymet ilan edilebilme tehlikesi ile karşı karşıya.

Kraken Borsası Kullanıcılara Sordu: XRP Mi, Yoksa ”Ripples” Mı? isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Kraken Borsası Kullanıcılara Sordu: XRP Mi, Yoksa ”Ripples” Mı? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ripple, Koreli kripto para platformuyla kurduğu iş birliğini genişletiyor Yerli Bitcoin Borsası 5 Kişiyi Beşiktaş-Fenerbahçe Derbisine Gönderiyor Teknik analistler: “Ripple bu seviyeyi kırarsa hızlı yükselebilir.” Mt.Gox eski CEO’su için 10 yıl hapis cezası isteniyor Türk Kripto Para Borsaları Dünyada Ne Durumda? Litecoin hashrate’inde çarpıcı düşüş

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır