Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Stephen Innes: Kripto Paralar Maskara Oldu!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Stephen Innes: Kripto Paralar Maskara Oldu!
Stephen Innes: Kripto Paralar Maskara Oldu!

© Reuters.  © Reuters.

Stephen Innes, kripto paraların yaşanan düşüşler sonrasında maskara olduğunu ve lale devrini – lale soğanını geçerek değerinin sürekli olarak kayıp yaşamasından dolayı insanların daha fazla tedbir almasını önerdi. Trader, kripto para ve Bitcoin sahiplerinin yatırımları konusunda dikkatli olmazlar ise sonucunun kötü olabilecek olduğu uyarısında bulunarak, yatırımcıların dikkatli olmasını ve kripto para sahibi olmadan hemen önce iyi düşünmeleri gerektiğini açıkladı. Bitcoin fiyatının daha büyük düşüşler görmesinin mümkün olabilecek olduğu uyarısında bulunan ünlü isim, kripto para düşüşlerinin neden, nasıl ve nelere bağlı olarak düştüğü konusunda bilgi vermezken daha büyük düşüşler yaşanmasının da mümkün olduğunu ifade etti.

Kripto Paralar Neden Düşüyor?
Kripto paraların yatırımcıların piyasadan çekilmeye başlaması sonrası düşmesi, kripto para piyasalarında yaşanan arz ve talep dengesinin kötü olması, sürekli düşüş eğilimi sonrasında büyük yatırımcıların dip fiyatı görme arzusu ve korkuları dolayısı ile milyarlarca dolarlık satışlar yapabiliyor olması piyasada fiyat düşüşlerine sebep olan bir etken olarak görülmekte. Henüz Bitcoin yıl sonunda ne kadar olacak? Sorusuna yanıt verilemiyor.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Stephen Innes: Kripto Paralar Maskara Oldu! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

22 Kasım Ethereum fiyat analizi: ETH’de düşüş devam eder mi? Çin Merkez Bankasından Kripto Para Birimi Kullanma Risklerine Karşı Yeni Bir Uyarı Yapıldı CME Group: Bitcoin Sözleşmeleri Rekor Kırıyor İngiltere’de fidye yazılımı saldırısı: 1,2 milyon dolarlık BTC istediler Varlık Yöneticisi: Balinalar Bitcoin’i 20.000 Dolara Götürebilir Japonya’nın lider Bitcoin borsası hacklendi! 32 milyon dolar kayıp

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır