Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Stellar (XLM) ve Tron (TRX) 2018 Performans Değerlendirmesi…

Ana Sayfa » GÜNCEL » Stellar (XLM) ve Tron (TRX) 2018 Performans Değerlendirmesi…
Stellar (XLM) ve Tron (TRX) 2018 Performans Değerlendirmesi…

© Reuters.  © Reuters.

Stellar (XLM) ve Tron (TRX) 2018 performans değerlendirmesinin baş döndürücü açıklamalarına acilen geçmeden önce kripto para piyasasındaki mevcut gelişmelere kısaca değinmekte fayda var.

Stellar (XLM) ve Tron (TRX) 2018 Performans Hamlesi

Tron Vakfı’nın CEO’su Justin Sun Tron (TRX) ile birlikte bir amaç etrafında işbirliği yaptıkları sır değil. Maksatları piyasadaki en popüler 10 koininden birisi ve en yüksek değer kazanan ilk 6 kriptosundan birisi olmak. Bu hali hazırda zaten Tron Vakfı ve topluluğunun kararlı olduğu temel hedeflerinden biri; yani bir kez daha ve acilen 6. sıraya yerleşmek.

Stellar (XLM), profesyonel Stellar Organizasyonu tarafından güçlendirildi ve geliştirildi. Ücretsiz işlemleri ve ticari sistemi önermek için kuran Stellar (XLM), kısa bir süre önce merkezi olmayan borsayı serbest bıraktı. Böylece şu anda kripto para evreninin yegane çığır açıcı aktörlerinden biri olma konumuna geldi.

TRX’ in amacına ulaşabilmesi için Stellar (XLM)’ı son dakikada 6 numaralı koltuğundan etmesi gerekiyor. TRX ve XLM, kripto para piyasasında nadiren görülen bir incelik sergilemektedirler. TRX ve XLM’nin, 2019’daki merak uyandırıcı ve hoşgörülü savaşına tanık olmak herkes için çok eğlenceli olacaktır.

Stellar (XLM)Ana ağ: StellarX, Stellar tarafından merkezi olmayan borsadır.

Piyasaya yeni sürülen StellarX platformu, sıfır işlem ücreti ve emsal ticarete ücretsiz P2P amaçlayan ademi merkeziyetçi profesyonel bir borsadır. 2018 yılının başında fiyatlarda görülen muazzam artıştan sonra söz konusu Platform, Stellar’da görülen göz kamaştırıcı atılımlardan biri.

“StellarX, Stellar’ ın çok çarpıcı evrensel sipariş defteri üzerine kurulmuştur. Ticari işlemler doğrudan tüccarlar arasında gerçekleşiyor. Ne aracı ne de madenci. Kendi cüzdanınızdan ticaret yapıyor ve anahtarlarınızın kontrolünü tamamen elinizde. İşlemler saniyeler içinde sihirli bir şekilde bitiyor ve StellarX üzerinden işlem yapmak yok. Ağ ücretlerinizi geri ödüyoruz ve hatta Stellar’ ın otomatik %1 ‘lik Nisan ayı enflasyonunu kullanıcılarımıza iade ediyoruz. Haftalık hava tablolarının hiçbirini saklamıyoruz her şey hayatınızı değiştirecek kadar şeffaf. ”- StellarX Web Sitesi

TRON (TRX)Ana Ağ: Tron Mainnet

Tron Mainnet’in duyurusu, çığır aşan son buluş StellarX’in Tron’u için de önemli. Ethereum’dan göze çarpan kaçış, şu an TRON Mainnet’e sığınmış olan bir dizi merkezi olmayan uygulama ile bugüne kadar kazançlı oldu.

Tam da burada bulunduğumuz ay içerisinde Justin Sun tarafından duyurulacak olan “ olağanüstü ortaklık” da koinin hakiki amacına ulaşmasını sağlayacak.

TRON (TRX) ve Stellar (XLM) için Fiyat Analizi…Yazının başında Stellar (XLM) ve Tron (TRX) 2018 performans gelişmelerini açıklamıştım. Şimdi uzman fiyat analizine giriş yapacağız. Kripto para piyasasında, hafta sonu görülen düşüşün, grafiklerden hızlı bir şekilde silinmesiyle birlikte fiyatlarda genel bir artış görüldü. Bitcoin’ in otoriter etkisi, koinin Cuma günkü kapanış fiyatından 400 $ daha fazla kazançlı olmasını sağladı.

Şu anda Tron (TRX) son 24 saatte 2.56%’lık bir kazancı temsil eden 0,024984 USD’ den işlem görmekte. Toplam piyasa değeri 1,642,649,702 USD olan TRX, Coinmarketcap’ın en üst sıradaki listelerinde 11. sırada yer almaktadır.

Stellar (XLM), son 24 saat içinde % 4.50 seviyesinden geri döndü. 6. sıraya yerleşen koin günlük işlem hacmini, geçtiğimiz gün işlem gören 208 milyon TL’ lik TRX’e kıyasla TRX’ in neredeyse üç katına çıkararak 70 milyon USD değerindeki XLM’ de işlem gördü… koinin toplam piyasa değeri 4.262.913.750 USD’ dir.

Stellar(XLM) Hakkında Daha Fazla Habere Ulaşmak için Tıklayın

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Stellar (XLM) ve Tron (TRX) 2018 Performans Değerlendirmesi… - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Binance Bitcoin ve altcoin’lere yönelik önemli bir rapor yayınladı! Samsung Blockchain Telefonu PundiX’ten Satın Alım Yaptı Roubini’ye Göre Bitcoin ve Kripto Paralar Erimeye Yüz Tutmuş Bir Çöplük Çin’in İlk Kripto Para Borsası BTCC Güney Kore’ye Geçiş Yapıyor Sıcak Gelişme: SEC, VanEck/SolidX ETF’sini Erteledi Bitcoin ve Libra: Aralarındaki Farklar Neler?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır