Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Stellar (XLM) SDEX Borsasını Yayına Almaya Hazırlanıyor! SDEX Yayın Tarihi Ne Zaman?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Stellar (XLM) SDEX Borsasını Yayına Almaya Hazırlanıyor! SDEX Yayın Tarihi Ne Zaman?
Stellar (XLM) SDEX Borsasını Yayına Almaya Hazırlanıyor! SDEX Yayın Tarihi Ne Zaman?

© Reuters.  © Reuters.

Stellar (XLM) SDEX borsasını başlatma hazırlıkları içinde. SDF (Stellar Geliştirme Fonu) bu yöndeki çalışmalarının sonlarına geliyor. Borsa büyük ihtimalle gelecek ay başlatılacak ve protokolde de değişiklikler yapılacak.

Stellar (XLM) SDEX Borsasını Hangi Protokol Değişkliği ile Başlatacak?Stellar (XLM) SDEX borsasını başlatarak atılım yapmayı hedefliyor. Stellar (XLM) esasen gelecek vaad eden alt coinlerden birisi olarak epeyce göz dolduran bir kripto para paltformu. Stellar bu yeni girişimi borsayı başlatmak için protokolünde de değişiklikler yaptı. Değişiklik, Stellar tabanlı Stellarterm gibi yatırım platformundaki alım satım emirlerinin işlemesini değiştirecek. Şu anki sistemde, cüzdandakinden daha fazla teklif oluşturabiliyorsunuz. Daha sonra bu teklifler kaybolabiliyor ve emir defterinde bir çok manipülasyona yol açabiliyor. Binance gibi platformların kullanıcıları sahte alış-satış duvarlarına aşina olsalar da, bu alım satım platformları en azından, cüzdanlarının içeriğinden daha fazla miktarlarda satamayan kullanıcılarla, satıcı veya alıcının öncelikli asıl miktarını cüzdanda tutmasını şart koşuyor.

Önerilen GüncellemeÖnerilen güncelleme, Stellar (XLM) protokolünün ve ilgili merkeziyetsiz yatırım protokollerinin işlevselliğini epeyce degiştirecek. Kullanıcılar sadece cüzdanlarındaki kadar miktarda alım satım yapabilecek.

Bazı yükümlülükler de getiriliyor, iç ve dış yükümlülükler gibi. Her hesabın takibi yapılarak, ne alıp sattığına bakılarak, manipülasyonların önlenmesi amaçlanıyor.

Belki bu değişiklikler küçük gibi görünebilir ama Stellar Gelişme Fonunun işini ne kadar ciddiye aldığını gösteriyor. Her olasılığı düşünerek platformlarının gelecekte likiditeyi arttırma durumunu da göz önüne almış oluyorlar.

Ekip profesyonel yatırım kullanıcısı ara yüzünün son rütuşlarını yapmakla meşguller, belki bir kaç haftaya kamuoyuna duyuracaklar. Ayrıca dijital para XLM de New York’da yatırım yapılabilmesi için mali yetkililer tarafından onay alacak gibi duruyor. Bu gelişmeler gösteriyor ki, güncellenen protokol ve dijital para epeyce dikkatleri üzerine toplayacak. Stellar için kimi çevreler geleceğin Ripple’ı değerlendirmesi yapıyor. Tabii ki böyle bu konuda bir iddiada bulunmak için henüz erken. Ancak gelişmeler böyle devam ederse herşey mümkün. Kripto para dünyası gibi bir toplulukta hiç bir gelişme göz ardı edilemez.

Stellar (XLM) ile ilgili gelişmeler hakkında daha fazla bilgiyi buradan alabilirsiniz

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Stellar (XLM) SDEX Borsasını Yayına Almaya Hazırlanıyor! SDEX Yayın Tarihi Ne Zaman? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Yeni Araştırma: Yüksek Fon Toplayan ICO’lar ”Asla” Kazanç Sağlamıyor Kuzey Kore’den önde gelen Bitcoin borsasının kullanıcılarına siber saldırı Arjantin’de Bitcoin, Ederinin Bin Dolar Fazlasına Kadar Çıktı Holochain Uygulamaları İçin Gaza Basıldı OKCoin, 20 Farklı ABD Eyaletinde Daha Hizmet Verecek Bitcoin mi Altın mı?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır