Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Stellar (XLM) aktif hesap kullanımında inanılmaz artış!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Stellar (XLM) aktif hesap kullanımında inanılmaz artış!
Stellar (XLM) aktif hesap kullanımında inanılmaz artış!


Stellar (XLM) aktif hesap kullanımında inanılmaz büyüme Kripto para piyasasında son dönemde dikkatleri Stellar (XLM) üzerine çekti. Stellar ağı sadece piyasa kapitülasyonu olarak değil genel olarak da büyük ilgi görüyor. XLM’nin son dönemde fiyatını Bitcoin Cash’i aşma noktasına getirmesi ve en önemli kripto para birimlerinde dördüncü sırada yer alması platformun son zamanlardaki başarılarının bir sonucu.

Stellar (XLM) aktif hesap son altı ayda %500 oranında arttı.Stellar eksperinden elde edilen verilere göre Stellar ağında Block explorer (Blockchain’deki güncellemeleri görüntülemek için kullanılan online bir araçtır) ve analitik platformu yılın son yarısında inanılmaz şekilde büyüdü. Aktif hesap kullanımı 2018 yılına 162.847 ile başladı. Yıl ortası itibariyle ayı piyasasına rağmen 512 bin üzerinde hesap kayıtlara geçti. Ancak özellikle 2018’in son döneminde Stellar’ın genişlemesi dikkat çekiciydi. Stellar (XLM) aktif hesap şuan 2 milyonu geçmiş durumda.(Bknz: Stellar XLM Coin Yükselir mi? Stellar’ın Geleceği)


Bu rakamlar bizlere ağın 2018’in başında sahip olduğu kullanıcı sayısının on kat, yılın ikinci yarısının başında kaydedilen kullanıcı sayısının da beş kat oranında arttığını gösteriyor.

Stellar’ın resmi Reddit hesabı haberi büyük bir heyecanla paylaştı. Mesajda sıfırdan 1 milyon hesaba ulaşmanın neredeyse dört yıl sürdüğünü ve bu sayının da son iki ayda ikiye katladığı vurgulandı. Bu rakamlar ayrıca Stellar (XLM)’nin son dönemde ne denli bir büyüme kat ettiğinin de ispatı. (Bknz: Stellar (XLM) ilgisi kaybeden piyasada her geçen gün artıyor)

Pek çok kullanıcı bu büyümede şu sebepleri ön plana çıkarıyor. Bunlardan en önemlisi Stellar’la Blockchain.com cüzdanı arasındaki ortaklık sonucu başlatılan dev Airdrop kampanyası. Diğer sebep ise Diruna’nın gözle görülür bir şekilde büyümesi. Diruna, Stellar teknolojisine dayalı pazar alanı geliştirmek isteyen bir Endonezya projesidir.

Blockchain.com Airdrop’uyla her kullanıcıya 20 doların üzerinde XLM Token’i verildi. Bu miktar 125 milyon doları buldu ve kripto para tarihindeki en büyük Airdrop olarak kayıtlara geçti.

Stellar (XLM) aktif hesap kullanımında muazzam artış gerçekten dikkat çekici. Kripto para piyasası ve Coinlerle ilgili son dakika gelişmelerini en hızlı şekilde öğrenmek için Twitter hesabımızı takip ediniz. https://twitter.com/koinmedya_?lang=es

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Stellar (XLM) aktif hesap kullanımında inanılmaz artış! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ripple topluluğu Dogecoin kurucusunu canından bezdirdi. O da çözümü… Dünyanın En Zengin 23. Adamından Bitcoin Yatırımı Geri sayımda sona gelindi: Bitcoin ETF’leri için kritik hafta Huawei Neden Blockchain Sektörüne Girmek İstiyor? Fundstrat’tan Bakkt yorumu: İlk günden katılmaya hazır ciddi bir kitle var CFTC Başkanı’ndan Ethereum Müjdesi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır