Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Stellar Starlight güncellemesi XLM fiyatına yansımaya başladı mı?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Stellar Starlight güncellemesi XLM fiyatına yansımaya başladı mı?
Stellar Starlight güncellemesi XLM fiyatına yansımaya başladı mı?


Stellar Starlight güncellemesi gelecek günlere damga vuracak gibi görünüyor. 2019 yılı Stellar yılı olur mu dersiniz? Yazımızda bu yöndeki gelişmelere dikkat çekiyoruz.

Stellar Starlight güncellemesi Ripple ile rekabet edebilir mi?Stellar Starlight güncellemesi bankacılık sektöründe Ripple ile baş edebilecek mi? 2018 yılının büyük bir kısmında Ripple ve xRapid konuştuk ve yazdık. xRapid’in hızı en çok konuşulan konulardan oldu. Ancak gelecek aylarda Stellar Starlight güncellemesi bu durumu değişitireceğe benziyor. 25 Ekimde açıklandığı üzere, bu gelişme sadece kullanıcıların değil bankacılık sektörünün de işine epeyce yarayacak.

“ Starlight’ı başlatıyor olmaktan çok büyük heyecan duyuyoruz. Stellar üzerindeki ödeme kanalları için bir demo uygulama olacak. Şimşek hızında bir ödeme kanalı olacak”

diyor yetkililer.


Starlight Stellar fiyatını parlatacak!

Bu yöndeki haberler internet üzerinde elden geçirilirken Stellar birden dikkatleri üzerinde topladı. 25 Ekim tarihi fiyatlarına bakınca, dolar, 0.22 ye düşmeden önce 0.24 ilerlemiş, bu açıklamanın ardından hafif bir düzeltme yaşanmasına rağmen, Kasımın başında ki Stellar fiyat tablosu, Ekim ortalarındakinden % 10 daha yüksek.

Geçtiğimiz yıl boyunca, Stellar’ın yaptığı her açıklamanın ardından yatırımcıların XLM almak için koşuşturduklarına şahit olduk. Kodak , ne zaman ki Stellar blokzincirini yeni bir ödeme şekli olarak kabul edeceğini duyurdu dolar değeri yükseliverdi. IBM (NYSE:IBM) ile de aynı şey yaşandı. Stellar ile ilgili bir projeyi duyurdu IBM, yine dolar değeri fırladı Stellar’ın. Esasen şu an ki XLM fiyatı Mayıs ayındaki fiyatından % 50 daha düşük ama yine de piyasaya göre iyi durumda.

Yavaş ve emin adımlar yarışı kazandırır!Kripto dünyasında hiçbir zaman kesinlik bulamazsınız. Ethereum yerini korumak için çabalaya dursun, Stellar fiyat tabloları her zaman sabit kaldı. Bu durum aslında uzun vadede kazanım olacağının apaçık göstergesi. Starlight piyasada xRapid’e rakip olarak kendi gücünü ispatlayacak. Kripto para savaşları pek çok alanda devam ederken en önemlisi aslında bankacılık alanı. Bu alanda kendine yer bulduğu anda Stellar geleceğin yıldızı olacaktır.

Durum sadece bundan ibaret değil. Starlight aynı zamanda tüketiciler içinde ödeme yöntemlerini geliştirmek için tasarlanmış. Uzmanların da sürekli gündeme getirdiği gibi, bir kripto paranın fiat paranın yerini alması, onun kullanılabilirlik ve ölçeklenebilirlik özelliğine bağlı. Stellar ekibi bu yönde oldukça yoğun bir çaba içinde. Kişisel ve ticari alanda bunu başarmak istiyorlar. Bu durum 2019 da XLM fiyatını arttıracaktır. Şimdi tam da yatırım zamanı. Yılın başındaki durumuna göre düşük olması yatırımın tam zamanı olduğunun göstergesi. Gelecek zamanlarda iyi bir kar marjı yakalayabilirsiniz.

Stellar ile ilgili haberlerimize buradan ulaşabilirsiniz

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Stellar Starlight güncellemesi XLM fiyatına yansımaya başladı mı? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitfinex ve Tether’i Sık Şekilde Eleştiren Bitfinexed Hesabı, Neden Bitfinex’in Bankalar ile Çalışamayacağını Anlattı WSJ’den Dolar ve TL Yorumu Kripto Paralar Düşmeye Başladı! BitMEX, Bitcoin düştüğünde borsaların neden çöktüğünü açıkladı Kripto Paralara Karşı Hack Girişimleri Arttı! İtalya, İlk Defa Bir Blockchain Düzenlemesi ile Kripto Dünyasına Katıldı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır