Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Stellar Lumens (XLM) almanın tam zamanı olabilir mi?

Ana Sayfa » GÜNCEL » Stellar Lumens (XLM) almanın tam zamanı olabilir mi?
Stellar Lumens (XLM) almanın tam zamanı olabilir mi?


Stellar Lumens (XLM) almanın tam zamanı mı? Piyasada birkaç gün önce başlayan yükselişler devam ediyor. Uzun vadede Ripple’ın en güçlü rakibi olarak görülen, 2,40 milyar dolarlık piyasa değerine sahip olan XLM gelecek vad ediyor mu?

Şu sıralar Stellar Lumens (XLM) almanın doğru zamanı olabilir mi?Stellar XLM, kripto para piyasasına girdiğinden beri her zaman rekabet gücü yüksek bir token oldu. Hatta uzun vadede XRP’nin en güçlü rakibi olarak görülüyor. 2014 yılında piyasaya sürülen ve piyasada en uzun süre işlem gören tokenlerden biri olan XLM, gelecek vaad eden tokenlerden biri olarak görülüyor. Ayrıca yaklaşık bir ay içerisinde iki sıra atlayarak 4.sıraya yerleşen XLM şu sıralar yeniden 6.sırada yer alıyor.

(bknz:Kısa vadede Stellar (XLM) fiyat tahminleri)

Stellar Lumens (XLM) almanın tam zamanı olabilir mi sorusunu cevaplamak için, kripto para piyasasının yapısı için önemli olan bazı faktörler dikkate alınmalıdır. Piyasada bir süredir görülen kısa vadeli yükseliş / düşüş eğilimleri ve ayıların piyasadan çekildiğine dair güçlü kanıtlar olmaması göz önüne alındığında herhangi bir token için yüksek miktarda işlem yapmak mantıklı olmayabilir. Bazı trader’lar, ilgi odağı olan tokenlerin yıl içinde yeni bir yüksek seviye görene kadar, alım satım işlemlerinin çok fazla kar sağlamayacağını iddia ediyor. Ve şu anda ciddi miktarlarda alım satım işlemlerinin yapılmasını tavsiye etmiyorlar.

(bknz:Stellar 2019 yılında benzersiz kazançlar bırakabilir)


XLM 0,1 $ ‘lık işlem fiyatından uzun bir süredir pek fazla uzaklaşamadı. XLM uzun vadeli istikrarı büyük ölçüde koruyan tokenlerden biri olduğu için, alım satım fiyatlarındaki düşüş, traderlerı doğal olarak cezbecek. Çünkü XLM’nin istikrarı trader’ların daha sonra kar elde edeceklerine olan inancını güçlendirecektir. Bu yüzden şu anda Stellar Lumens (XLM) almanın mantıklı olmadığı söylenebilir.

Stellar Lumens (XLM) 0,1 $ bandını koruyorAncak XLM’nin işlem fiyatları 0.09 $ ile 0.1 $ arası arasında gidip geldiği için son zamanlarda çok beklenen o hamleyi yapamadı ve bu yüzden de 2,40 milyar dolarlık işlem hacminde önemli bir artış gerçekleşmedi. Bu da XLM’nin bu sıralar çok fazla yeni yatırımcıyı cezbetmediği anlamına geliyor. 4 Ocak 2018 tarihinde Stellar XLM gelmiş geçmiş en yüksek değeri olan 0,938144 dolara ulaştı fakat diğer tokenler gibi XLM de bir daha o fiyatları göremedi.

Coinbase’de listelenme XLM’nin fiyatını büyük ölçüde arttırabilirCoinbase tam olarak konuya henüz açıklık getirmese de XLM’yi listeleyeceğine dair güçlü söylentiler var. Listelenme sonrası fiyatda düşüş pek mümkün olmayacağı için büyük bir heyecan yaratabilir. Bu nedenle, XLM fiyatı 0,135 doların üstüne hızlı bir şekilde çıkıp yeni bir destek seviyesi oluşturabilir. Ayrıca boğaların hazır vaziyet beklediği iddia ediliyor bu yüzden gelecek aylarda inanılmaz artışlar görülebilir. Bu yüzden bazı traderlar XLM’nin listelenme ihtimali yüksek olduğundan Stellar Lumens (XLM) almanın mantıklı olabileceğini düşünüyor.

Yazının yayınlandığı sırada XLM % 5,67 oranında değer kazanarak 0,125349 dolardan işlem görüyor.

Kaynak: zycrypto

Ayrıca bknz:

Flaş Bitcoin Ripple Stellar ve Tron haberler

Ethereum vadeli işlemleri yolda mı?

Kucoin Bitcoin Gold da dahil 10 Altcoini listeden çıkarıyor

Yükselişler Bitcoin noel baba rallisi başlangıcını mı işaret ediyor?

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Stellar Lumens (XLM) almanın tam zamanı olabilir mi? - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Yenilenebilir Enerjiyle Bitcoin Madencilik Maliyetlerini %75 Düşürdü Suudi Arabistan’daki Bu Üniversite Blockchain Lab’i Oluşturuyor Bitcoin Destekçisi Trace Mayer, Bitcoin’in Yıl Sonuna Kadar Görebileceği En Yüksek Fiyatı Açıkladı Bakkt’tan Heyecanlandıran Açıklama 22 Şubat Bitcoin fiyat analizi: BTC dar alanda yönünü arıyor Binance Launchpad’den Bir Yeni Proje Daha: Matic Token Satışı Yapılacak, Satış Modeli Güncellendi

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır