Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Steem Platformu, Yükselişini Sürdürüyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Steem Platformu, Yükselişini Sürdürüyor
Steem Platformu, Yükselişini SürdürüyorKripto para sektörünün en iyi kullanım alanına sahip projelerinden birisi olan Steemit Network’ün platformu Steem, iyi gidişini sürdürmeye devam ediyor.

Blockchain merkezli bir blog sitesi olan Steemit’te, yazarlar ürettikleri içeriklerin diğer okuyucular tarafından oylanması sonucunda gelirler elde ediyor ve içerik üreticilerinin elde ettiği gelir, diğer merkezi platformlara göre yüzdesel olarak daha fazla oluyor.

Bu merkezi olmayan uygulamanın kullanıcı sayısı her geçen gün artarken, her gün farklı konularda son derece doyurucu denebilecek bir içerik bütünü de oluşturuluyor.

Bu iyi gidişin ardından, merkezi olmayan uygulama takip sitesi stateofthedapps.com da, Steem’i listesine ekledi. Steem desteğinin eklenmesinin ardından platform; Ethereum, EOS ve POA’dan sonra eklenen 4. isim oldu. Listede, sıralamanın iyiliğe ya da kaliteye bağlı olmadığını da eklemek gerekiyor.

EOS Blockchain’i üzerinde yerleşmiş olan Bingo Bet platformu ile birlikte son 24 saatlik dilimde en fazla kullanıcı artışı yaşayan platform olan Steemit, bu yönüyle de dikkat çekiyor.

Son 24 saatlik dönemde yine Steemit üzerinde tam 1 milyon işlem gerçekleşmesi de, platformun bu noktada gücünü ortaya koyan önemli bir özellik olarak karşımıza çıkıyor.

Kripto para piyasaları için gelecekte en önemli göstergelerden birisi olması beklenen merkezi olmayan uygulama kullanım oranları, şu anda yavaş yavaş temelden inşa ediliyor. Merkezi olmayan uygulamaların hem sayısının, hem kalitesinin hem de kullanıcı sayısının artması, çok kritik bir gösterge olacak.

Steem Platformu, Yükselişini Sürdürüyor isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Steem Platformu, Yükselişini Sürdürüyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ripple, Koreli kripto para platformuyla kurduğu iş birliğini genişletiyor Forbes: Bitcoin Satın Almak için En Doğru Zaman Mı? Bitcoin pump’ı geliyor! Tether 100 milyon dolarlık USDT bastı Bitcoin Zemin Kazanıyor; Google Kripto Yasağını Kısmen Bozdu Binance CEO’su: Coinmarketcap Bitcoin Fiyatını Manipüle Etmedi Ripple 10 milyar dolar değerinde mi? CNBC analistleri tartışıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır