Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Son dakika! Bitcoin ŞOK düşüş yaşadı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Son dakika! Bitcoin ŞOK düşüş yaşadı!
Son dakika! Bitcoin ŞOK düşüş yaşadı!


25 Kasıma daha henüz girmişken piyasalardaki düşüş kripto meraklılarını endişeye sevketti. Bitcoin şok düşüş yaşadı ve 2018 yılında ilk defa 4,000 dolar seviyesinin altına düştü. Bitcoin ve altcoinler yeni yıla doğru yol alırken yılın en alt seviyesini yaşıyor.

Bitcoin ŞOK düşüş görüyorTeknik analizlerimizde Bitcoin fiyatının 3,000 dolara doğru düşebileceğini siz okurlarımız ile paylaşmıştık. Tahmşnlerimizde yanılmadık. Dün sabah saatlerin 4,370 dolar seviyesine kadar fiyatlar artmışken bu seviyelerde tutanamadı ve hızla düşüş yaşadı.


Bitcoin’deki yaşanan bu ani düşüş kademeli olarak devam etti. BTC/USD paritesinde çok güvendiğimiz 4,000 dolar seviyesi destek noktası kırıldı ve fiyatlar önce 3,900 dolara, sonra 3,800 dolara ve en sonunda dayılın en alt seviyesi olan 3,755 dolara düştü.

Haberin yazıldığı an itibariyle fiyatlar kendini biraz toparlasa da teknik verilerdenb yoğun satış baskısının olduğunu görüyoruz.

Şimdi gördüğümüz kadarıyla piyasalrın 4,000 dolar desteğin düşüşü durduramadığı yönünde. Daha önce analizlerimizde paylaştığımız gibi BTC’nin 3000 dolar seviyesini göreceğini öngörüyoruz.. Genesis Capital CEO’su Michael Moro da Bitcoin’in 3,000 dolar seviyesine düşebileceğini ve bu noktada uzun boğa koşusu için güç toplayacağını belirtmişti.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Son dakika! Bitcoin ŞOK düşüş yaşadı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin’i unutun! Xunlei blockchain şirketi yüzde 107 değerlendi Detaylı Analiz: Fırtına Öncesi Sessizlik mi? Bitcoin’de Volalite İyice Düşüyor Tahminleri tutan analist, Bitcoin için 2019 Aralık sonu tahminini paylaştı Brezilya Kamu İhalelerini Blockchain ile Gerçekleştirecek Vakıf Katılım Başkanına Göre Kripto Paralar Doları Bitirecek Ethereum Ağı Büyümeye Devam Ediyor: MetaMask Yeni Özelliğini Tanıttı!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır