Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Son 5 yılda Kurumsal Yatırımcıların % 41’i ICO’lara Yatırım Yaptı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Son 5 yılda Kurumsal Yatırımcıların % 41’i ICO’lara Yatırım Yaptı
Son 5 yılda Kurumsal Yatırımcıların % 41’i ICO’lara Yatırım Yaptı

© Reuters.  © Reuters.

Global Blockchain İş Konseyi (GBBC) tarafından yürütülen ankete göre, kurumsal yatırımcıların %19’u kripto paralara 2021 yılına kadar düzenli olarak yatırım yapılıp işlem göreceğine inanıyor.

Özel sermaye, korunma fonları ve emeklilik fonları dahil olmak üzere 71 küresel kurumsal yatırımcının katıldığı anket, pazar araştırması şirketi PollRight tarafından gerçekleştirildi.

Ankete göre, kripto para sektörünün büyümesi, ICO pazarının büyümesine yardımcı olabilir; ankete katılanların %16’sı üç yıl içinde ICO’lara yatırım yapacaklarını belirtti.

%23’lük kesim ICO pazarında yatırım potansiyeli göremiyor
%41’lik olan daha büyük bir grup, kurumsal yatırımcıların önümüzdeki beş yılda yalnızca ICO sektörüne gireceğine inanırken, %23’ü de ICO pazarında yatırım potansiyeli göremediklerini belirtti.

GBBC Genel Müdürü Sandra Ro, basın açıklamasında 2027 yılına kadar, kripto paraların küresel GDP’nin en az %10’unu oluşturacağının altını çizdi.

Geçen ay GBBC, kurumsal yatırımcılarla ilgili iki anket daha yayınladı. İlk ankete katılanların %63’ü blockchain teknolojisinin üst düzey yöneticiler arasında anlaşılmadığını gözlemlediğini belirtti.

GBBC’nin Ocak ayının sonlarına doğru yaptığı ikinci ankete göre, kurumsal yatırımcıarın %40’ının internetin icadından bu yana blockchain teknolojisini en önemli yenilik olarak düşündüğünü açıkladı.

Kripto para birimi varlık yönetimi fonu Grayscale Investments’ın, 4 Şubat 2018 tarihli raporuna göre kurumsal yatırımcılar dijital varlık yatırımlarının çoğunluğundan sorumlu ve tüm yatırımcıların %66’sını oluşturuyor.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook (NASDAQ:FB) sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

The post Son 5 yılda Kurumsal Yatırımcıların % 41’i ICO’lara Yatırım Yaptı appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Son 5 yılda Kurumsal Yatırımcıların % 41’i ICO’lara Yatırım Yaptı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bedava Bitcoin Kazanmanın En Popüler 5 Yolu Bitcoin’le desteklenen Ethereum token’ı sonunda çıktı ICO’lar İçin Birinci Sınıf Borsada Listelenmenin Bir Başarı Garantisi Yok, Olay Ürünün Kendisinde Rapora Göre Dev Bitcoin Borsası ABD’deki Ticari Hesaplarını Kapatıyor SEC’in Yeni Kripto Yasası, Ripple’a Yönelik Çarpıcı Gelişmeler, Bitcoin Ağındaki İlerleme: Öne Çıkan: Cardano, Ethereum ve Çin Haberleri Forbes  ”Bitcoin Fiyat İstikararı Bir Boğa İşaretidir”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır