Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Singapur’da 78.000 Dolarlık Kripto Para Hırsızlığı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Singapur’da 78.000 Dolarlık Kripto Para Hırsızlığı!
Singapur’da 78.000 Dolarlık Kripto Para Hırsızlığı!

© Reuters.  © Reuters.

Singapur yönetimi ülke genelinde kripto para birimleri hakkında yaptığı açıklamada vatandaşlarını uyardı. Eylül-Kasım ayları arasında kripto para dolandırıcılığı olarak 78 bin dolarlık bir dolandırıcılık yapıldığı ve bu dolandırıcılık sonrasında ülke yönetiminin binlerce dolarlık kripto para hırsızlığı sonrasında harekete geçtiği ve hırsızları yakalamak için çalışmalarını sürekli olarak güçlendirmeye yönelik adımlar attıkları açıklandı.

Bitcoin çalan hırsızların 78 bin dolarlık Bitcoin çalması ülke için büyük bir rakam olarak görüldü ve hükümetin bu konuda yeni yasalar ve uyarılar ile vatandaşlarının haklarını savunmak, kripto para sahibi olan kişilerin yasal olarak korunmasını sağlamak gibi bir takım temel önlemler alabilecek olduğu iddia edildi.

Singapur Hükümetinden Destek Bekliyorlar
78 bin dolarlık hırsız sonrasında kendileri hırsızlığa kurban giden yatırımcılar hükümet yönetiminden bu konuda yasal olarak destek beklediklerini ve çalınan kripto paralarının değeri ile karşılanması gerektiği konusunda açıklama yaptılar. Ülkenin en büyük kripto para sayfalarında ise yatırımcılar birbirlerini uyararak, neler yapabilecek ve nasıl önlemler alabilecek olduklarını konuşmaya başladılar ve birbirlerine bir takım öneriler sunmaya başladılar.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Singapur’da 78.000 Dolarlık Kripto Para Hırsızlığı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin borsasının CEO’su, cüzdanın şifresini kaybetti, BTC’ler tarih oldu Bitcoin Boğası Tom Lee 25.000 Dolarda Neden Israr Ettiğini Açıkladı Ripple CEO’sundan ortalığı karıştıracak XRP ve Libra açıklaması Bermuda Başbakanı Açıkladı: Kripto Para Dostu Banka Önümüzdeki Hafta Piyasaya Çıkacak Google’dan Şaşırtan Bitcoin ve iOS Hamlesi! Popüler Sanatçılar Monero İçin Albüm Satacak

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır