Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Silk Road Kurucusu Ross Ulbricht, Roger Ver’den Yardım İstedi!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Silk Road Kurucusu Ross Ulbricht, Roger Ver’den Yardım İstedi!
Silk Road Kurucusu Ross Ulbricht, Roger Ver’den Yardım İstedi!Bitcoin’in dark web üzerinde kullanımını sağlayan en önemli isimlerden birisi olan Silk Road kurucusu Ross Ulbricht, Bitcoin Cash‘in önde gelen ismi Roger Ver‘e yazdığı bir mektupta, aldığı çift ömür boyu hapis cezasından kurtulma konusunda kendisinden yardım talep etti.

Ulbricht, Roger’a yazdığı mektupta elinde hiçbir seçenek kalmadığını ve şu an tek çıkar yolunun başkan tarafından yapılan suçlu affı olduğunu ifade etti:

”Özellikle ilk başta, çok az kişinin yardımıma geldiği zamanlarda benim yasal savaşlarım konusunda senin yaptığın cömert yardımlara rağmen, mahkemeyi ve zamanı tekrar tekrar kaybettim. Bunun için çok çara sarf ettik ancak durum o kadar zor ki, ne kadar para veya yetenek ortaya koyarsan koy çok az kazanma şansın var. Şuan benim en iyi umudum, başkanı benim cezamı hafifletmeye ikna etmek.”

Ulbricht bunun yanı sıra geçtiğimiz tarihlerde de bütün kripto para topluluğunun desteğine ihtiyaç duyduğunu ve başkanlık affının ancak böyle kazanılabileceğini vurgulamıştı. Change.org üzerinden de Ross Ulbricht’in başkanlık affı alması konusunda bir yardım kampanyası başlatılmış ve 115.000 imzanın üstüne çıkılmıştı. Kampanya ciddi bir ses getirdi ve bir politik parti ile senatörün de desteğine tanıklık etti. Geçtiğimiz yılın Temmuz ayında ABD Liberteryen Partisi, yıllık yaptığı toplantısında Trump’ın Ulbricht’e tam af vermesi için ikna çalışmalarına başlamıştı.

Yine de Trump cephesinden konu hakkında herhangi bir açıklama gelmedi ve söz konusu af bir nebze zor gibi durmakta.

Silk Road Kurucusu Ross Ulbricht, Roger Ver’den Yardım İstedi! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Silk Road Kurucusu Ross Ulbricht, Roger Ver’den Yardım İstedi! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Serkan İnci Uyardı: Türklerin Çıkarttığı “Kripto” Girişimlerin %99’u Ponzi Binance Amerika kısa sürede önemli bir başarı elde ediyor Yeni Kripto Para Hacim Bilgisi Ölçütü Kullanıma Sunuldu ”Bunu Altın’da başardık” VanEck SolidX, Bitcoin ETF’leri sunan ilk şirket olacaklarını idda ediyor Çinli Milyarderden Yatırımcılara Bitcoin Tavsiyesi Bitcoin tahminleriyle nam salan analist: “BTC önümüzdeki hafta 15 bin doları aşabilir!”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır