Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Sıcak Gelişme: SWIFT, RippleNet ile İş Birliği İddialarını Yalanladı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Sıcak Gelişme: SWIFT, RippleNet ile İş Birliği İddialarını Yalanladı
Sıcak Gelişme: SWIFT, RippleNet ile İş Birliği İddialarını YalanladıUluslar arası ödeme sistemi olarak kullanılan SWIFT’in bu alanda kendisine rakip olmayı hedefleyen Ripple şirketi ile bir partnerlik anlaşması imzalayacağı ve bu iki platformun entegre bir şekilde çalışacağı iddiaları, kripto para piyasalarında uzunca bir süredir gündemde kalmayı başardı.

Birçok XRP yatırımcısının da ciddi kıymet verdiği haberler, görünüşe göre pek de doğru değil. Finance Magnates adlı web sitesinin ulaştığı SWIFT yetkilileri, platformun RippleNet ile bir iş birliği yapacağı yönündeki iddiaların gerçeği yansıtmadığını ifade etti. Sitenin ulaştığı SWIFT sözcüsü yaptığı açıklamada şunları söyledi:

”Açıkçası bu dedikoduların nereden çıktığını bilmiyoruz. Yeni yapacağımız sistem iyileştirmeleri ve güncellemerin RippleNet ile uzaktan yakından alakası yok. Bizim amacımız kendi sistemimizi güçlendirmek ve daha hızlı ve efektif bir uluslar arası para transferi ortamı yaratmak. RippleNet ile iş birliği yapacağımız ya da güçlerimizi birleştireceğimiz iddiaları hiçbir şekilde doğru değil.”

Twitter’da ve Reddit’te konuyla ilgili çok fazla teori ve haber içerikli metinler yer alıyordu ancak görünüşe göre, bu tarz bir iddia en azından şimdilik doğru değil. SWIFT yetkilisi Harry Newman’ın daha önce yaptığı ”Bankacılık modellerini 1998’den günümüze uyarlamak ve güncellemek için çalışmalar yapmalıyız” açıklaması, başta XRP yatırımcıları arasında olmak üzere birçok kişi için, bir partnerlik haberi olarak yorumlanmıştı. Ancak gelinen noktada bu tarz haberlerin gerçeği yansıtmadığı açık bir şekilde görülüyor.

Sıcak Gelişme: SWIFT, RippleNet ile İş Birliği İddialarını Yalanladı isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Sıcak Gelişme: SWIFT, RippleNet ile İş Birliği İddialarını Yalanladı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Altcoin’de Patlama Yaşanacak 3 Aralık Bitcoin analizi: BTC kanal hareketinde önemli seviyeler neler? Bitcoin Düştüğünde Panik Satış Yapmak Doğru Mu? Brezilyalı Kripto Para Borsası Bankaya Karşı Olan Davayı Kazandı Kanada Innisfil’deki Emlak Vergileri Bitcoin ile Ödenebilecek EOS 5% artışla 4,1113 seviyesinin üzerine çıktı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır