Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Shapeshift CEO’su: Roger Ver, Bitcoin’e Büyük Katkı Yaptı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Shapeshift CEO’su: Roger Ver, Bitcoin’e Büyük Katkı Yaptı
Shapeshift CEO’su: Roger Ver, Bitcoin’e Büyük Katkı YaptıKripto para borsası Shapeshift’in CEO’luğunu yapan Eric Voorhees, katıldığı bir podcastte, kripto para piyasalarına ilişkin fikirlerini ve ön görülerini paylaştı.

Voorhees, geçtiğimiz 10 yıllık dönemde birçok kripto para ve Bitcoin odaklı şirketin kapandığını ifade ederken, bunlara en büyük örneğin ise bir dönemin lider kripto para borsası Mt Gox olduğunu söyledi. Başarılı yönetici, bu tarz kapanmaların sektörün ilerlemesi sebebiyle olağan olduğunu belirtirken, kendisi için şaşılacak bir durum olmadığını da aktardı.

Daha sonra Bitcoin kullanımı ve bununla ilgili neler yapılması gerektiği yönünde sorulan bir soruya cevap veren Shapeshift’in CEO’su, Bitcoin kullanımının artmasında ve BTC’nin popülerlik kazanmasında en büyük paylardan birinin Roger Ver’e ait olduğunu belirtti. Ver’in her ne kadar şu an Bitcoin Cash için çalışsa da, vakti zamanında Bitcoin’in çeşitli alanlarda kullanımı için ciddi çalışmalar yaptığını ve bunun da BTC’ye ciddi katkı sağladığını belirten başarılı isim, açıklamalarına şöyle devam etti:

”Bir taksi yolculuğu da bir restoranda hesap öderken BTC kullanılması hemen herkesin hayaliydi. Bunu tabi ki herkes mümkün kılamazdı. Bu noktada devreye Roger Ver girdi. Ciddi çalışmalar yaptı ve bunun da karşılığını aldı. Dönem dönem çok zorlansa da, Roger Ver bana kalırsa büyük bir işin altına girerek ciddi de bir risk almış oldu. Açıkçası başarılı oldu ve bu sayede, Bitcoin’i dünyaya tanıtmayı başardı.”

Shapeshift CEO’su: Roger Ver, Bitcoin’e Büyük Katkı Yaptı isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Shapeshift CEO’su: Roger Ver, Bitcoin’e Büyük Katkı Yaptı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ethereum arzı tarihte ilk kez 13 binin altına düştü: Peki bu ne anlama geliyor? Bitcoin’de 10 ay sonra bir ilk yaşanıyor! Bir Kripto Para Borsası Daha Kepenk İndirdi! Bitcoin’e Neler Oluyor? İşte Tüm Endişeleri Dağıtacak Bitcoin Yorumları Doğu Avrupa Piyasaları Son 12 Ayda Rekor Seviyede Bitcoin Hacmine Sahne Oldu Bitcoin Yüzde 6 Yükseldi. 7.470 Dolar

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır