Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Sektör Devlerinden Bitcoin ve Kripto Tahminleri, Ethereum’daki Son Gelişmeler, Ripple Yetkilisinin Kripto Yorumu: Öne Çıkan: TRON, BCH, LTC, Dash ve DOGE Haberleri

Ana Sayfa » GÜNCEL » Sektör Devlerinden Bitcoin ve Kripto Tahminleri, Ethereum’daki Son Gelişmeler, Ripple Yetkilisinin Kripto Yorumu: Öne Çıkan: TRON, BCH, LTC, Dash ve DOGE Haberleri
Sektör Devlerinden Bitcoin ve Kripto Tahminleri, Ethereum’daki Son Gelişmeler, Ripple Yetkilisinin Kripto Yorumu: Öne Çıkan: TRON, BCH, LTC, Dash ve DOGE Haberleri


Bitcoin ve kripto paraların geleceği hakkındaki dokuz tahminden Ethereum geliştiricisi ConSensys için büyük bir ortaklığa kadar burada kripto dünyasındaki en güncel kripto para haberleri ile kendinizi güncel tutun ve yatırımınıza değer katın.

Bitcoin (BTC)’e yönelik haberler
Kripto çılgınlığı 2017’de bir patlama ile başladı, ancak 12 ay sonra lider kripto para birimi Bitcoin fiyatları 4.000 dolara düştü. Bitcoin ve diğer dijital para birimleri 2019’da bir geri dönüş yapabilir mi? CNBC yakın zamanda dokuz kripto para lideri ve analistin görüşlerini içeren bir Bitcoin ve kripto para tahminleri listesi yayınladı. Aşağıda videoyu izleyebilirsiniz.

CNBC’nin yayınladığı videoda, Fundstrat’ın araştırma başkanı Tom Lee, Circle CEO’su Jeremy Allaire, Coinbase başkanı Asiff Hirji ve diğer sektör liderlerinin dijital varlıklar hakkındaki uzun vadeli görüşleri ve kripto paraların 2019’da hangi konumda olacakları anlatılıyor.

Ethereum (ETH)’a yönelik haberler
Ethereum (ETH)‘un haftalık raporu çıktı
ConsenSys’in sponsor olduğu piyasa değeriyle en büyük ikinci kripto para birimi olan Ethereum (ETH)’un blogunda yayınlanan en son haftalık rapor çıktı. Bu haftaki sürüm, bir dizi geliştirici güncellemesi, bir dizi Ethereum tabanlı platform hakkında haberler ve yaklaşmakta olan Ethereum yükseltmesi Constantinople’deki bir güncellemeyi kapsıyor.


ConsenSys, AMD ve Abu Dhabi merkezli Halo Holdings ile ortaklık kurdu
ConsenSys ayrıca, Ethereum tabanlı yazılımını kullanmak için AMD ve Abu Dhabi merkezli Halo Holdings ile bir ortaklık yaptığını açıkladı. Yeni girişim olan W3BCLOUD, ilk bağımsız bulut bilişim Blockchain altyapısını sağlayacak. ConsenSys’in kurucusu ve Ethereum’un oluşturucusu olan Joe Lubin, konuya yönelik şu açıklamayı yapıyor:

Blockchain ağlarının bilgi işlem gücünü AMD’nin öncü teknolojisi ile desteklemek, dünya genelinde yeni ortaya çıkan merkezi olmayan sistemlerin ölçeklenebilir bir şekilde benimsenmesinde büyük yarar sağlayacak. Donanım ve yazılımın birleşimi yeni bir altyapı katmanını güçlendirecek ve Blockchain teknolojilerinin hızlandırılmasını sağlayacak.

Ripple (XRP) yönelik haberler
Ripple (XRP) yeni işe alımlara başladı
Piyasa değeriyle en büyük üçüncü kripto para birimi olan Ripple, Şanghay merkezli operasyonları için yeni bir ülke yöneticisini işe alıyor. Bu pozisyon, San Francisco startup’ındaki 37 açık pozisyondan biri.

Ripple CTO’su David Schwartz, kripto paraların kitlesel kabulünü değerlendiriyor
Bu arada Ripple (XRP) CTO’su David Schwartz, son zamanlarda yaptığı açıklamalarda bankaların kripto para biriminin kitlesel olarak kabul edilmesinde neden önemli bir rol oynayacağına inandığına anlatıyor. Ripple (XRP) CTO’su David Schwartz’a göre, bankalar kendi dijital varlıklarını oluşturmak ve kontrol etmekle ilgilenmiyorlar.

Dash (DASH), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC) ve Dogecoin (DOGE)’e yönelik haberler
Son verilere göre, Dash (DASH), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC), Dogecoin (DOGE), tüm kripto para birimleri içerisinde ödemelerde daha sık kullanılan kripto paralar oldu. Long Hash tarafından derlenen Coinmetrics verileri, dört kripto para birimi arasında Dogecoin’in en fazla ödemeler için kullanıldığını, ardından Litecoin, Dash ve Bitcoin Cash’i bu sıralamayı takip ettiğini gösteriyor. Long Hash konuya yönelik şu açıklamayı yapıyor:

Yıllar boyunca düşük değerli çevrimiçi işlemlerde faydalı olarak tanıtılan üç altcolin Dash, Dogecoin ve Litecoin. Geçtiğimiz aydaki verilere bakarsanız, Bitcoin Cash, diğer altcoinlerden daha az zincir içi ödeme gördü (Bitcoin SV bölünmüş olduğu zamandaki işlemleri görmezden geldi). Aslında, Dogecoin Aralık’ta Bitcoin Cash’in dört katı kadar ödeme yapıyor.

TRON (TRX)’a yönelik haberler
Rekabetçi Ethereum oyunu World War Goo (Dünya Savaşı Goo), Piyasa değeriyle en büyük onuncu kripto para birimi olan TRON (TRX) ağına geliyor. Duyuruya göre World War Goo, TRON’un “daha ​​yumuşak bir deneyim sunmak için daha hızlı işlemleri” gerçekleştireceğini belirtiyor. World War Goo konuya yönelik şu açıklamayı yapıyor:

Kripto para sektöründe yeni olanlar için, World War Goo (EtherGoo) Ethereum Blockchain’ini kullanan ilk rekabetçi oyundu. Çok büyük bir hit aldı. EtherGoo, CryptoKitties’i günlük aktif kullanıcılar ve lansmandan kısa bir süre sonra işlem hacmi açısından birinci DApp olarak devirdi.

İstediğiniz takdirde oyunu buradan kontrol edebilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook (NASDAQ:FB) sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

Burada yazılanlar yatırım tavsiyesi olarak görülmemeli, kripto para yatırımlarının yüksek risk içerdiği ve piyasanın 2018 yılında yüzde 80’in üzerinde değer kaybı yaşadığı gerçekleri bir sonraki adımlarınızda göz önünde bulundurulmalıdır.

The post Sektör Devlerinden Bitcoin ve Kripto Tahminleri, Ethereum’daki Son Gelişmeler, Ripple Yetkilisinin Kripto Yorumu: Öne Çıkan: TRON, BCH, LTC, Dash ve DOGE Haberleri appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Sektör Devlerinden Bitcoin ve Kripto Tahminleri, Ethereum’daki Son Gelişmeler, Ripple Yetkilisinin Kripto Yorumu: Öne Çıkan: TRON, BCH, LTC, Dash ve DOGE Haberleri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Kripto Para Yatırım Fonları Kapanmayla Karşı Karşıya Japonya Kripto Para Taslağı Hazırladı ICO Sektörü Ölürken, Kripto Para Fonları Çareyi Risk Sermayelerinde Aramakta Brian Kelly ve Tom Lee, Bitcoin Fiyatı Konusunda İyimser XRP’de Tarihi Pozitif Uyumsuzluk Oluştu! Şimdi Ne Olacak? Dev Kripto Yeniliği, Ripple’ın Yeni Ortakları, Kurumsal Yatırımcı Çılgınlığı: Öne Çıkan Ethereum, Litecoin, TRON, Stellar ve Cardano Haberleri

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır