Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Bekleyiş Sona Erdi: En Popüler Ethereum Cüzdanı MetaMask, Mobil Versiyonunu Kullanıma Açtı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Bekleyiş Sona Erdi: En Popüler Ethereum Cüzdanı MetaMask, Mobil Versiyonunu Kullanıma Açtı
Bekleyiş Sona Erdi: En Popüler Ethereum Cüzdanı MetaMask, Mobil Versiyonunu Kullanıma AçtıConsenSys tarafından geliştirilen ve Ethereum ile ERC 20 tokenlerinin depolanması konusunda en fazla tercih edilen cüzdan platformu olan MetaMask, yaptığı açıklamada mobil cüzdan özelliğinin kullanıma girdiğini duyurdu.

Deb teknoloji ve kripto para şirketleri olan Microsoft (NASDAQ:MSFT), ShapeShift, Santander (MC:SAN), Blockfolio ve Wanxiang’ın da katıldığı, Ethereum odaklı düzenlenen ve Prag’ın ev sahipliği yaptığı DevCon’da yapılan açıklamaya göre artık MetaMask’ın mobil cüzdan versiyonu sonunda kullanıma geçti.

ConsenSys kurucusu ve Ethereum kurucu ortağı Joseph Lubin, konferansta MetaMask ile ilgili bir tanıtım yaparken, aynı zamanda resmi Twitter hesabından da konuya ilişkin birtakım görselleri paylaşmayı ihmal etmedi.

2016 yılında kullanıma giren ve birçok kripto para yatırımcısı için, Ethereum ve ERC 20 tokenleri konusunda çok standart bir kullanım aracı haline gelen Meta Mask, basit ara yüzü ve kolay kullanımı ile de öne çıkıyordu.

Uzunca bir süredir, MetaMask kullanıcıları mobil bir cüzdan için talepte bulunuyordu. Çok fazla kullanıcısı olduğu için ve bu kullanıcıların büyük bir kısmı her an yanında bilgisayar taşıyamadığı için, bu tarz bir hamlenin elzem olduğuna inanan müşteriler, görünen o ki sonunda muratlarına ermeyi başardı.

Sadece bir cüzdan olmayan ve platformda merkezi olmayan uygulamalar arasında da geçiş imkanı tanıması ile bilinen MetaMask, kripto para camiası arasında Merkezi olmayan uygulamaların Google (NASDAQ:GOOGL) Play’i olarak anılıyor. Bu mobil cüzdan hamlesi ile artık merkezi olmayan uygulamalara olan erişimin de artması bekleniyor.

Bekleyiş Sona Erdi: En Popüler Ethereum Cüzdanı MetaMask, Mobil Versiyonunu Kullanıma Açtı isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Bekleyiş Sona Erdi: En Popüler Ethereum Cüzdanı MetaMask, Mobil Versiyonunu Kullanıma Açtı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ripple (XRP), Litecoin ve Tron’u Neler Bekliyor? Haftalık Fiyat Analizi Almanya’daki Büyük Şirketlerin Üçte Biri Blockchain’in Potansiyeline Güveniyor Dolandırıcı Proje Geri Dönüyor! Grin, Piyasa Çıktıktan Bir Gün Sonra En Azından 88.000 GPU Gücünde Kazılmakta! XRP 0,38% düşüşle 0,29860 seviyesinin altına geriledi Kırım için Bir Kripto Para mı Geliyor?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır