Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

SEC: Bitcoin ETF’si Hakkında 2019 Yılı Şubat Ayının 27. Günü Karar Verilecek

Ana Sayfa » GÜNCEL » SEC: Bitcoin ETF’si Hakkında 2019 Yılı Şubat Ayının 27. Günü Karar Verilecek
SEC: Bitcoin ETF’si Hakkında 2019 Yılı Şubat Ayının 27. Günü Karar Verilecek


ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) yönetiminden bugün yapılan resmi açıklamada kripto paralar konusunda alınacak olan en önemli kararın ETF olduğu ve daha fazla zamana ihtiyaç olduğu gerekçesi ile 2018 yılında ETF kararı verilmeyecek olduğu açıklandı. ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC), Bitcoin ETF’si tarihi konusunda son kararın 2019 Şubat ayı 27. günü olacak olduğunu ve bu tarihin karar vermek için belirlenmiş en son tarih olduğunu, bir kez daha erteleme yapılmayacak olduğunu kuvvetle muhtemel olarak kararın en geç bu tarihte alınacak olduğunu açıkladı.

Bir süre önce ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından verilen ETF kararının ne zaman verileceği konusunda beklentiler oluşmuş ancak bu konuda resmi bir açıklama yapılmadığından ve sürekli tarih verilmeden geçiştirildiğinden dolayı yatırımcılar bu duruma tepki göstererek, kripto paralar üzerinde SEC manüplasyonunun az da olsa olduğunu düşünmeye başlamışlardı.

ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) tarafından alınacak olan Bitcoin ETF’si kararının 27 Şubat’a kadar alınması ise ortaya büyük fiyat düşüşlerini arkasında getirebilecek.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

SEC: Bitcoin ETF’si Hakkında 2019 Yılı Şubat Ayının 27. Günü Karar Verilecek - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

BNB’de Yüzde 11 Düşüş! Brian Kelly, Bitcoin İçin 6.000 Doları Müjdeledi! Yeni Bitcoin yatırımcıları için öneriler Rapor: 2019’da Kazanan Bitcoin Olacak! Neden Mi? eToro CEO’suna Göre Bir Bitcoin ETF’si Yakında Onaylanmayacak: Peki Tünelin Sonunda Işık Var Mı? İngiltere’de fidye yazılımı saldırısı: 1,2 milyon dolarlık BTC istediler

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır