Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Satılık Kelepir Lamborghini: Morgan Creek Kurucusu Lambo’sunu BTC Karşılığında Satışa Çıkardı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Satılık Kelepir Lamborghini: Morgan Creek Kurucusu Lambo’sunu BTC Karşılığında Satışa Çıkardı
Satılık Kelepir Lamborghini: Morgan Creek Kurucusu Lambo’sunu BTC Karşılığında Satışa ÇıkardıBitcoin 2017 yılında zirveye çıktığında, Lamborghini marka araç da aynı şekilde kripto para sektöründe anılmaya başlamıştı. Kripto para milyoner ve milyarderlerinin favori araçlarından birisi olan Lamborghini, bu sefer biraz değişik bir haberle gündeme geldi.

Morgan Creek Capital Management kurucusu Jason A. Williams (NYSE:WMB), Bitcoin karşılığında Lamborghini marka aracını satılığa çıkardı. Bitcoin fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesinin %80 civarı gerisinde, 4.000 dolar bandında seyrederken, Morgan Creek kurucu ortaklarından Jason da daha fazla Bitcoin elde etmek istediğine karar verdi.

”Daha önce kripto (para sektöründe) hiç yapılmamış bir şey yapacağım.”

”Lamborghini’mi satıp Bitcoin alacağım. BTC teklifleri kabul edilir.”

Williams aracını sadece BTC ile satmakla kalmayıp, birisi tarafından aracı Şili’ye kargolayıp kargolamayacağı sorusuna da yeterli BTC karşılığında bunu yapacağı cevabını verdi.

Daha sonra ünlü geliştirici tarafından, ”Huracan’lar zaten berbat yatırımlar” ifadesine de yanıt veren kurucu ortak, ”Çok fazla araba var, ancak yeteri kadar BTC yok” ifadesi ile amacını da belli etmiş oldu. 2019 yılı özellikle boğanın gelişi konusunda geleceğe umut tutmaya devam ediyor. Bitcoin 4.000 dolar altında giriş yaptığı yılda kısa bir süre içerisinde 4.000 dolar üzerine çıkmış ve umutları daha da güçlendirmişti.

Önümüzdeki günlerde beklenen Bitcoin ETF, Bakkt ve Nasdaq gibi haberler, umutların şimdilik taze kalmasını sağlıyor.

Satılık Kelepir Lamborghini: Morgan Creek Kurucusu Lambo’sunu BTC Karşılığında Satışa Çıkardı isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Satılık Kelepir Lamborghini: Morgan Creek Kurucusu Lambo’sunu BTC Karşılığında Satışa Çıkardı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Andreas Antonopoulos: SegWit, Bitcoin Ağındaki Her Lightning Network Kanalında Kullanılmalı! Kripto yolculuğunun başındayız: Neden mi? İşte Bitcoin (BTC) tahminini yükseliş yönünde revize eden analistler Analistten Rekor Tahmin: XRP 100 Kat Artabilir! Bitcoin ve Ripple balinalarından devasa transferler! Önde gelen Bitcoin borsasında kritik güvenlik açığı! Binance ile İlgili Sorunlar Binlerce Dolarlık Kayba Neden Oldu!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır