Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Samsung Blockchain ve Kripto Para Odaklı Telefon Çıkarıyor Olabilir

Ana Sayfa » GÜNCEL » Samsung Blockchain ve Kripto Para Odaklı Telefon Çıkarıyor Olabilir
Samsung Blockchain ve Kripto Para Odaklı Telefon Çıkarıyor Olabilir

© Reuters. © Reuters.

HTC ve Sirin Labs’ın ardından bir yeni isim daha blockchain temelli akıllı telefon üreticileri arasına girmeye hazırlanıyor ve bu isim dünyanın en büyük telefon üreticilerinden Samsung (KS:005930).

Galaxy Club’ın keşfine göre hafta başında Samsung blockchain telefon özellikleri için Avrupa’dan üç yeni marka tescili talebinde bulundu. Markaların isimleri ise “Blockchain KeyStore”, “Blockchain key box”, ve “Blockchain Core.”

İsimlere dikkat edince zaten gelecek ürünler hakkında rahatlıkla tahminde bulunabiliriz. Markalar büyük ihtimalle kişisel yada toplu anahtar kabinleri formunda olacak. Belki de Samsung ilerde çıkaracağı aletlerde kullanmak üzere hardware cüzdan üzerinde çalışıyordur.

Tescil belgelerinde de belirtildiği üzere tescil “Akıllı telefonları; mobil aletlerle kullanım için gerekecek yazılım uygulamalarını; Bilgisayar yazılım platformlarını ve Uygulama yazılımlarını kapsayacak.”

Ancak maalesef bunlar yalnızca marka tescilleri, patent değiller dolayısıyla da belgelerde daha fazla detay bulunmuyor. Bu tescillerin ne getireceklerini görmek için beklemekten başka çaremiz yok.

Samsung’un kripto para ve blockchain şifrelerini güvenli şekilde saklaması gerektiğinin farkında olduğu düşünülebilir.

Bu yılın başlarında Samsung kendi akıllı telefonlarının kripto para saklamak için en güvenli yer olduğunu iddia etmişti. Doğal olarak birçok piyasa uzmanı aksini savundu ancak mevcut duruma bakılırsa Samsung cihazlarına bu fonksiyonu ekleme konusunda kararlı gözüküyor.

Akıllı Telefonlarda Blockchain Dönemi haberimizi burdan okuyabilirsiniz.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

The post Samsung Blockchain ve Kripto Para Odaklı Telefon Çıkarıyor Olabilir appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Samsung Blockchain ve Kripto Para Odaklı Telefon Çıkarıyor Olabilir - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

İtalya, İlk Defa Bir Blockchain Düzenlemesi ile Kripto Dünyasına Katıldı Çin, Facebook’un Parasına Büyük İlgi Duyuyor Bitcoin’in Günlük İşlem Sayısı, MasterCard’a Çok Yaklaştı Max Keiser: JPM Coin, Bir İşe Yaramayacak Blockchain Nüfus Kontrolünde Kullanılabilir Rusya’da Yeni Yasa Tasarısı: Şüpheli Finans Siteleri Kapatılsın

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır