Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Samson Mow: Bitmain IPO’su Çok Şüphe Uyandırıcı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Samson Mow: Bitmain IPO’su Çok Şüphe Uyandırıcı
Samson Mow: Bitmain IPO’su Çok Şüphe UyandırıcıBlockstream CSO’su Samson Mow yaptığı açıklamada Bitmain’in halka arz planlarını garip bulduğunu belirtti. Mow, Bitmain’e yapılan yatırımlarda kafasına yatmayan bazı noktalar olduğunu ifade ederken, şunları söyledi:

”Açıkçası Bitmain ile ilgili ilk olarak haberler kulağıma geldiğimde şaşırdım. Bazı şeyler de duyuyorum ve gerçekten şaşırmaya dwevam ediyorum. Bence sektördeki birçok isim de bu konuda benimle ilgili aynı fikirde.”

Mow ile röportaj yapan Messari Inc. yetkilisi Katherine Wu da, konuyla ilgili benzer şeyler söyledi. Başarılı yönetici Bitmain’in halka arz süreçleri ile ilgili şu ifadeleri kullandı:

”Açıkçası şu anda birçok detay ortada yok. Bazı bilgilere ulaşım şansımız da yok. Tam olarak neyi yapmak istediklerine dair bir fikirleri varsa dahi, şu an bunu bizimle paylaşmıyorlar ve bu da, sizlerin de tahmin edebileceği gibi hiç de şeffaf bir yaklaşım değil.”

Mow, aynı zamanda Bitmain’in yazısını okuduğunda kafasında bazı soru işaretleri oluştuğunu belirtirken, Bitmain’in bazı bilgileri kasıtlı olarak saklamaya çalışmış olabileceğini iddia etti. Mow, sözlerini şöyle sonlandırdı:

”Bitmain’in şu anda tam olarak ne yaptığını anlamak inanın çok ama çok güç. Bir anda okuyorsunuz ve en sonda kafanızda sorular canlanıyor. Bu adamlar ne yapmaya çalışıyor diye kendinize soruyorsunuz. Ya da söyledikleri ne kadar doğru, ne kadar fazla inovasyonları var, ne kadar fazla yatırımcıya ulaşabilecekler… Bu soruların hiçbirinin net bir cevabı yok.”

Samson Mow: Bitmain IPO’su Çok Şüphe Uyandırıcı isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Samson Mow: Bitmain IPO’su Çok Şüphe Uyandırıcı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ontology (ONT) Yeni Ortaklık Duyurusu Fiyatları Yukarıya Taşıyabilir Kripto Paraların Piyasa Değeri 210 Milyar Dolara Çıkarken, XRP de Yükselişe Geçti İki ünlü analistten Bitcoin için aynı fiyat tahmini Lamborghini’sini Satıp Daha Fazla Bitcoin Satın Alacak! Bitcoin düşüşü: Kripto para kısa vadede alarm veriyor Binance CEO’su: Hindistan’ın Kripto Para Yasağı Monero ve Zcash’in İşine Yarar

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır