Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Rusya’da Kripto Para İlgisi Arttı

Ana Sayfa » GÜNCEL » Rusya’da Kripto Para İlgisi Arttı
Rusya’da Kripto Para İlgisi Arttı

© Reuters.  © Reuters.

Rusya Federasyonu vatandaşları dünyadaki en gizli para olarak kripto paraları gördüklerinden kripto para yatırımlarına yönelik ilgilerini son dönemde ödeme yöntemi olarak kripto paraları tercih eden mağaza sayısının da artmaya başlamasının sonucunda daha fazla ilgi duymaya başladılar. Ülke vatandaşlarının büyük kısmının kripto paralardan haberdar olmadığı, Moskova merkezli olarak ise kripto paranın ne demek olduğunu bilenlerin sayısının diğer bölgelere göre çok fazla olduğu araştırılmıştı.

Başkan Putin, kripto paraların Rusya tarafından ticaret için kullanılmasının önündeki engelleri de kaldıracak olduklarını ve kaldırılacak olan engellerden sonra Rusya’nın diğer ülkelerle ticaret işlemlerinde olası ABD Doları kullanılmasının yerine kripto paraları kullanabilecek olduklarını, buna rağmen ABD Doları’nın etkisini kırmanın mümkün olmadığını açıklamıştı.

ABD’nin bilgisi dışında değil
Rusya’nın kripto paraları kullanması ve tamamen gizli olmadığına inandığını düşünen kripto para analistleri ise Rusya tarafından kripto para ile ticaret yapılması halinde yaptırımların delinmesinin mümkün olmayacağını ve ülkenin bunu iyi biçimde bildiğini düşünüyorlar. Rusya’nın kripto paralara ilgisinin gelecek birkaç yıl sonunda artması bekleniyor.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Rusya’da Kripto Para İlgisi Arttı - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Tether’den Bir USDT Basma Hamlesi Daha Fransa, Madencilerin Elektrik Fiyatlarına İndirim Yapabilir SEC: Bitcoin ETF’si Hakkında 2019 Yılı Şubat Ayının 27. Günü Karar Verilecek İşte Kripto Para Sektörünün Bilinen En Zengin İsimleri! İşte karşınızda Ripple için tarihi pump öngören fiyat tahminleri Binance CEO’su: Bizim Tether ile Bir İlgimiz Yok

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır