Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Rusya 10 Milyar Dolarlık Bitcoin Satın Alacak!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Rusya 10 Milyar Dolarlık Bitcoin Satın Alacak!
Rusya 10 Milyar Dolarlık Bitcoin Satın Alacak!

© Reuters.  © Reuters.

Rusya’da öğretim görevlisi olan Vladislav Ginko, Rusya’nın merkez bankasının 10 milyar dolar değerinde Bitcoin alacak olduğunu açıkladı. Rusya’da yapılan araştırmalar ve hükümetin rezervleri Bitcoin ile doldurmaya başlamasının ilk çeyrekte alınacak 10 milyar dolar değere sahip Bitcoin ile başlayacak olduğu açıklandı.

Rusya Merkez Bankası 2018 yılının ilk çeyreğinde 10 milyar dolar değerinde Bitcoin alacak. Bitcoin merkez bankası tarafından alınacak ve 470 milyar dolar değere sahip rezervler bu başlangıç ile birlikte Bitcoin’e yönelmeye başlayacak. Merkez bankası alacak olduğu Bitcoin’ler ile sürecin ateşini yakmış olacak ve Rusya’da kripto paralar merkez bankasının gözetimi altında olmaya başlayacak. – Rusya’da öğretim görevlisi olan Vladislav Ginko

Kripto para alan merkez bankası sayısının gelecekte yükselmesi beklense de henüz kripto para rezervine sahip merkez bankası sayısının çok az olduğu ve basın yolu ile açıklanmadığı iddia ediliyor ve merkez bankaları tarafından kripto para rezervine sahip olup olmadıkları konusunda çekinceli yanıtlar verilmekte. Türkiye merkez bankasının kasasında Bitcoin veya farklı kripto para birimi olmadığı biliniyor.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Rusya 10 Milyar Dolarlık Bitcoin Satın Alacak! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin, 2019 rekorunu yenilemeye devam ediyor Popüler CNBC Analisti: “Bitcoin Satın Almak İçin En İyi Zaman.” “Bitcoin, 1994’te ortaya çıksaydı, Rusya yok olmuştu” Ripple (XRP)’dan önemli hamle: 1 milyon dolarlık hibe yaptı! Mahmudov: Bitcoin Biraz Daha Düştükten Sonra Yükselişe Geçecek Ripple Başkanı Chris Larsen ”Silikon Vadisi Bitcoin ve Kripto Para Gemisini Kaçırdı.”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır