Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Rothschild Ailesinin Bitcoini IMMO’da Son Durum

Ana Sayfa » GÜNCEL » Rothschild Ailesinin Bitcoini IMMO’da Son Durum
Rothschild Ailesinin Bitcoini IMMO’da Son Durum

© Reuters.  © Reuters.

Rothschild ailesinin Bitcoini ”IMMO”da son durum nedir? Eminizki bu konuyu merak ediyorsunuz. Bizde merak ettik ve biraz inceledik. Araştırdığımız bulgularıda elbette sizlerle paylaşmak istedik.

Rothschild Ailesinin Bitcoini IMMOMedyada geçen Mayıs ayında, Rothschild ailesinin Bitcoini diyebileceğimiz bir kripto parayla ilgilendikleri ve bununla ilgilede çeşitli raporlar edindiklerini okumuştuk. Dünyanın en ünlü ailesinin kripto paralara karşı duyarsız kalcağı düşünülemezdi herhalde!

Rothschild ailesi dünyanın en büyük ve bağımsız kuruluşlarından biri olan Rothschild & Co’yu yönetiyor. Rothschild & Co IMMO projesininde merkezinde yer alıyor. IMMO Alexandre de Rothschild’in, Rothschild & Co’nun başkanlığına geçmesi ile duyuruldu. Belki bir nabız yoklamaydı, bilemiyoruz. Hoş dünyanın nabzını çok da umursadıklarını sanmıyoruz ya. Yeni başkanın Bitcoin ve kripto paraya meraklı olduğu yansıdı medyaya. James Mayer, 2017’nin sonundan beri Alexandre de Rothschild’in kripto paralarla ilgilendiğini yazıyor .Ee bu merakın arkasında ”kendi Bitcoin” projesinin de geleceği kaçınılmazdı.

İlginç IMMI DetaylarıIMMO almanca ımmobilien kökünden geliyor (Gayrimenkul kökenli bir kelimeden geliyor)

Haber portalı zycrypto şunları yazıyor;

“Şubat ayında, Bitfinex’in Tether hesaplarının The Rothschild Group’a ait Hollanda bankası ING’de olduğu anlaşıldı . Aynı zamanda, bu bankanın kâr göstergeleri önemli ölçüde artmış.” Bitcoin’in son dalgalanmasında da ING Bankın olduğu medyada yer aldı.

CoinSpeaker, IMMO altın fiyatına sabitlenmiş “stabilcoin” olacağını tahmin ediyor.

Onlara göre (CoinSpeker) IMMo,

“Rothschild ailesi tarafından kontrol edilen ülkelerden birinde yasal olarak tanınacakmış. Rothschildler iç transferleri güvenli bir şekilde yürütebilmek için IMMO tokenlerini kullanacaklarmış, aile Nisan ayından beride kendi blockchain projelerini geliştirmeye başlamışlar.”

Ancak ortada net bir bilgi olmadığından şimdilik bunları bir varsayım olarak kabul ediyoruz. IMMO, Rothschild’lerin eskiden beri hayalini kurdukları ”dünya parası” hayaline hizmet edecek. Bu hayal The Economist’in 1988 sayılı yayının kapağıydı.

Temmuz ayında, IMMO ile ilgili ”High1000” adlı bir belge medyaya yansıdı. Bu belgeye göre yatırımcılar kapalı devre bir iletişim kanalı ile sürekli iletişim halindeler. IMMO ile ilgili bilgi ancak aile izin verdiği sürece mümkün olacak. Çünkü katı bir hiyerarşinin olduğu biliniyor.

Belgeye göre yatırımcıların hakları High1000 belgesi ile garanti altına alınıyor. Yine belgeye göre Kâr dağılımı katılım miktarı ile doğrudan ilgili olacakmış. Ancak bu ”klana” herkesin girmesi söz konusu değil. Dünya evrensel hukuk ilkeleri yönetilmeye çalışılıyor ancak bu ailenin kendine göre bir hukuk düzeni var. Yorumlara bakıldığında aile yeni dünya düzeni için ana kaynak olarak gösteriliyor. Bu konu ile ilgili olarak Tokyada bir toplantı yapıldığı ve toplantıya 70 kişinin katıldığı söyleniyor.

Arjantinde gerçekleşen G20 Toplantısında IMMO’nun gündeme geldiği ve konuşulduğu söyleniyor. Bu şaşırtıcı değil çünkü IMMO bu gibi patronların desteğine de ihtiyaç duyacak.

Bugün, Rothschild ailesinin elindeki kaynakların ne kadar olduğunu tam olarak bilinmiyor. Ancak IMMO tokeni tamamen bankacılık ve finans sektörünün tekelinde olacağı ve bu şekilde tasarlanacağına kesin gözüyle bakılmalıdır. Belkide IMMO’ya gerek duyulmaz.

Ripple‘ın anlaştığı kurumsal bankaların, bu ailenin kontrolünde olması bir tesadüf mü? Ripple ile bu ailenin bağlarının olup olmadığıda merak edilen bir başka konu.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Rothschild Ailesinin Bitcoini IMMO’da Son Durum - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Güçlü Bitcoin Borsasının CEO’su: “Ethereum Hızla 200 Dolara Yükselecek” Bitcoin Cash Sona Yaklaşıyor Mu? 4,350 Dolardan, 114 Dolara! İşte 2 popüler analistten taze Bitcoin fiyat tahmini Bitcoin Yatırımcıları: Doğru Hareketli Ortalama Stratejisini Seçmek Gerekiyor Binance, Saldırganı Yakalatana 25 BTC Ödül Verecek Sıcak Gelişme: Dev Bitcoin Borsası Coinbase, 8 Altcoin’i Listelemek İçin Araştırıyor!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır