Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Roger Ver ve John McAfee, HitBTC’yi Değerlendirdi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Roger Ver ve John McAfee, HitBTC’yi Değerlendirdi
Roger Ver ve John McAfee, HitBTC’yi DeğerlendirdiBitcoin.Com CEO’su ve Bitcoin Cash’in simge ismi Roger Ver, McAfee Yazılım şirketi kurucusu ve kripto para piyasalarının nevi şahsına münhasır ismi John  McAfee ile, sektörün en önde gelen borsalarından birisi olan HitBTC’yi ve Blockchain teknolojisinin kullanım alanlarını ele aldı.

McAfee, sohbete Blockchain teknolojisinin birçok farklı sektörde kullanılabileceğini belirterek başlarken, Blockchain teknolojisinin bundan çok daha önce hayatımıza girmesi durumunda, insanlığın bambaşka bir yerde olacağına inandığını belirtti.

Roger Ver de, bu ifadeye katılırken, şunları söyledi:

”Geçtiğimiz günlerde bir kişi ile sohbet ediyordum. Bana, Blockchain teknolojisi, gerçek anlamdaki tarih biliminin başlangıcını oluşturuyor, dedi. Doğrusu haksız da sayılmaz.”

İkili, daha sonra odaklarını HitBTC’ye çevirdi. McAfee, yine her zamanki benzersiz tarzıyla HitBTC’nin insanların paralarını çalan kriminal bir kuruluş olduğunu belirtti. McAfee, borsaya yatırılan paraların HitBTC yönetimi tarafından farklı işlerde kullanıldığını iddia ederken, konuyla ilgili şunları söyledi:

”Eğer paranızı bir şekilde HitBTC’ye yatırdıysanız, Allah gerçekten yardımcınız olsun. Kimbilir o para ile neler yapıyorlar. Ya parayı çalıyorlar ya da aylar boyunca tutup saçma sapan işlerde kullanıyorlar ve sonra size o parayı bir şekilde geri veriyorlar.”

Roger Ver, ise piyasanın HitBTC’yi cezalandırdığını belirterek şunları ekledi ve konuşmasını sonlandırdı:

”Piyasa şu anda onlara hak ettiği değeri vermeye yeni yeni başladı. Herkes artık ne olduğunu görüyor ve yatırımcılar da son dönemde eskiye kıyasla çok çok daha dikkatli ve işleri iyi takip ediyor.”

Roger Ver ve John McAfee, HitBTC’yi Değerlendirdi isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Roger Ver ve John McAfee, HitBTC’yi Değerlendirdi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Analistler Bitcoin’de Kasım Kabusuna İşaret Ediyor! Son Dakika: Ethereum, Ripple, Litecoin, IOTA, TRON ve Augur Haberleri Facebook Kripto Para Uzmanı Arayışına Çıktı! Bitcoin tahminleri tutan şirketten Ethereum öngörüsü geldi Mati Greenspan Ripple ve Bitcoin Cash ‘in en büyük sorununu açıkladı Sıcak Gelişme: Dev Bitcoin Borsası Coinbase, 8 Altcoin’i Listelemek İçin Araştırıyor! Bitcoin geri çekilse bile 9 bin 500 dolardan tepki alımı gelebilir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır