Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Roger Ver: Kripto Paraların Geleceği Çok Parlak

Ana Sayfa » GÜNCEL » Roger Ver: Kripto Paraların Geleceği Çok Parlak
Roger Ver: Kripto Paraların Geleceği Çok Parlak

© Reuters.  © Reuters.

Bitcoin.com CEO’su Roger Ver, kripto para birimlerinin geleceğinin çok parlak olduğunu ve insanların gelecekte kripto paralardan kazançlı çıkacak olduğunu iddia etti. Kripto paraların gelecekte değerinin çok artacağını ve insanların kripto paralara daha fazla talep gösterecek olduğunu iddia eden Roger Ver’e sosyal medyada yine tepkiler çığ gibiydi. Bitcoin Cash hard forkundan sorumlu olarak gösterilen ve buna bağlı olarak kripto para piyasalarının düşmesine sebep olduğu iddiası ile tepki gören Roger Ver, kendisinin kripto paralara olan güveninin çok fazla olduğunu ifade etti.

Roger Ver’e Suçlama!
Bitcoin.com CEO’su Roger Ver, kripto paraların gelecekte çok daha fazla insan tarafından kullanılacak olduğunu ve daha fazla insanın kripto para sahibi olacağın iddia ederken, gün içerisinde kripto paralarını satan binlerce yatırımcı ise gelecekte geri dönmeyecek olduklarını belirtti. Bitcoin Cash hard forkundan hemen sonra piyasada yaşanan olaylar ve düşüşler yatırımcılar açısından son derece olumsuz olarak görülürken, yatırımcıların büyük bir kısmı, yatırımlarından elde ettikleri kazancın bir anda silindiğini belirtti.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Roger Ver: Kripto Paraların Geleceği Çok Parlak - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Ünlü Milyarder Elon Musk, Bitcoin Hakkında Önemli Açıklamalarda Bulundu! Wall Street Bitcoin’i Rogers Eğrisinin Bir Sonraki Evresine Taşıyabilir Bitfinex‘in Kripto Parası LEO’yla İlgili Kritik Rapor! Ethereum (ETH) gözünü 300 dolara dikti: Yükseliş sürüyor Bitcoin Futures’ın yeni seviyeleri ne anlama geliyor, CNBC uzmanları açıklıyor Bitcoin’de 2014’ten beri görülmeyen olay: Yeni blok tam iki saat gecikti

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır