Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Roger Ver: Herkes Yoluna Bakmalı!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Roger Ver: Herkes Yoluna Bakmalı!
Roger Ver: Herkes Yoluna Bakmalı!


Bitcoin.com CEO’su Roger Ver, kripto paraların fiyatına dair gündemden sürekli olarak düşmeyen hard fork olayının artık konuşulmaması gerektiğini ve suçlu olan tarafın kendi ekibi değil, Bitcoin Cash SV ekibi olduğunu tekrar etti. Bitcoin fiyatındaki gelişmelerin artık gelecekte daha emin olabilecek olduğu ve daha çok ilgi görebilecek olduğunu belirten Ver, kripto para sahiplerinin gelecekten umutlu olmaları gerektiği açıklamasında bulundu. Bir süredir kripto paraların düşüşünden sorumlu tutulan Bitcoin Cash hard forkunun etkisinin son bulduğunu ve artık konuşulmasının gereksiz bir konu olduğunu belirten Roger Ver’e göre, bu konu gereğinden fazla uzatıldı ve insanlar kripto paraların tüm düşüşünü bu sebebe bağladılar.

Tek sebep bu değil!
Tek sebebin hard fork değil, birçok farklı sebebe bağlı olduğunu belirten Ver, sektörün sağlam olduğunu ve tekrar eski günlerine geri dönmesinin önünde engeller olmadığını açıkladı. Fiyatın yükselip yükselmeyecek olduğu hakkında ise açıklamada bulunmayan ünlü isim, Coinbase borsasının yaptığı çalışmaları ise desteklediklerini ve Coinbase borsasının yaptıklarını yakından takip ettiklerini açıkladı.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Roger Ver: Herkes Yoluna Bakmalı! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

0x (ZRX) En Değerli Ethereum Projesi Olmaya Aday! Bitcoin 4000 dolar seviyelerini koruyabilecek mi? Analistler mevcut durumu yorumluyor! İngiltere Brexit Sonrası Dönemde Kripto Para Çıkarabilir mi? Bitcoin Platformu Bakkt’tan Yeni Hamle! Bitcoin, Ripple, TRON ve VeChain İçin Haber ve Uyarılar 5 Ağustos kripto para piyasaları özeti ve Bitcoin’de son durum

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır