Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Roger Ver: Finansal Değer İçin Kripto Para Sektöründe Değilim

Ana Sayfa » GÜNCEL » Roger Ver: Finansal Değer İçin Kripto Para Sektöründe Değilim
Roger Ver: Finansal Değer İçin Kripto Para Sektöründe DeğilimBitcoin Cash yanlısı Roger Ver, geçtiğimiz günlerde katıldığı bir röportajda, Bitcoin Cash hard fork’u da dahil bir çok konu hakkında açıklamalarda bulundu.

Bitcoin’in ve kripto para birimlerinin ilk yatırımcılarından birisi olan Roger Ver, her zaman iki insan arasında dünyanın her yanından yapılacak işlemleri ve transferleri mümkün hale getirecek aletler üretmek istediğini vurguladı. Ver’in ana amacı ortadaki aracı kişiyi veya genellikle inanılmaz işlem ücreti alan hükümetleri ortadan kaldıracak bir kripto para birimi üretmek.

”Bitcoin Cash konusunda bu kadar heyecanlı olmamın sebebi, bunun yukarıda anlattığım şeyi başarma şansı en fazla olan kripto para birimi olmasıdır.”

Bitcoin’in 2008 yılında geliştirilmiş olmasına rağmen, bunun Bitcoin’in para olarak kullanımını önemsemeyen bir kaç ekonomik olarak cahil kalmış kişi yüzünden ertelenmiş olduğunu ve o adamların şu an Bitcoin’i bu hale getirdiğini ifade eden Ver, yanlış strateji kullanıldığı görüşünde.

Şu an bile dünyanın dört bir yanındaki hükümetler gerek regülasyonlar gerek kripto para birimleri ile ilgili başka unsurlar konusunda kararsız ve SEC bile ICO’lar hakkında herhangi bir regülasyon çerçevesi belirleyebilmiş değil.

”Dünya için eşler arası nakit transferi yapmak isteyen insanlar, şu an Bitcoin Cash ağında ve bu insanlar Bitcoin Cash’in hükümet yanlısı olması gibi göz kamaştırıcı beklentilere sahipler.”

Ver, daha sonra kendisine yöneltilen ”sadece finansal değer için bu sektördesin” eleştirilerine de yanıt verdi ve kimse Bitcoin ve diğer kripto para birimlerinin önemini fark etmeden bu sektöre girdiğini ve burada finansal değer için bulunmadığını vurguladı.

Roger Ver: Finansal Değer İçin Kripto Para Sektöründe Değilim isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Roger Ver: Finansal Değer İçin Kripto Para Sektöründe Değilim - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Çin’in İlk Blockchain Temelli Noteri, Pekin’de Açıldı Ethereum Kurucu Ortağı: Kripto Çok Muazzam Bir Büyüme Yaşayacak Peter Brandt, Bitcoin’e rota çizdi: Önce düşüş, sonra rekor çıkış Fransız Mali Düzenleyici Monero (XMR) Gibi Kripto Paraların Yasaklanmasını Önerdi Bitcoin madencileri Çin’den ayrılıyor! Bu piyasayı nasıl etkiler? 2019’un En İyi Kripto Projeleri Hakkında Bilmeniz Gerekenler

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır