Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Sizi Zengin Edecek AltCoin Mi Arıyorsunuz? İşte Electroneum ve …

Ana Sayfa » GÜNCEL » Sizi Zengin Edecek AltCoin Mi Arıyorsunuz? İşte Electroneum ve …
Sizi Zengin Edecek AltCoin Mi Arıyorsunuz? İşte Electroneum ve …

© Reuters.  © Reuters.

Herkes kendini zengin edecek altcoin arayışında. Şu sıralar zaman makinesi icat edilse mucidin yapacağı ilk şey birkaç yıl eskiye gidip yüklü miktar Bitcoin almak olurdu heralde. Bugün size 2 altcoinden bahsedeceğiz, Biri Electroneum, diğeri sizce hangisi?

Sizi Zengin Edecek Altcoin Bunlar Olabilir Mi?Microsoft, Yahoo (NASDAQ:AABA) ve Google’ın insanları bir anda milyoner yaptığı günleri hatırlıyor musunuz? Kripto paraların da kısa sürede bu rüyayı yaşatacağı hayal edildi. (Bu konuda Electroneum ve Graft size yardım edebilir ama bu konuya birazdan geleceğiz.) Gerçi kripto paralar bunu çoktan yaptı. Piyasaya 2010-2017 arasında girenler Bitcoin 20.000 dolara yükseldiğinde astronomik kârlar elde etme fırsatı yakalamış oldular. Ripple gibi bazı altcoinler bazıları için çoktan zengin edecek altcoin tanımını çoktan yerine getirdiler.

2018 yılının pek iç açıcı olmadığı ortada. Hatta 2017’deki fiyat hareketlerinin büyüsüne kapılmış geç dönem yatırımcılarını ters açıda bıraktığı da bir gerçek. Lakin üzülmeyin, en iyi günler henüz gelmedi. Neden mi? Çünkü bu yıl birçok kripto para %80-85’lere varan düşüş yaşadı. Böylesi zamanlar akıllı yatırımcılar için altın değerindedir. Ucuza coin kapatıp sırtını arkaya yaslama zamanları. Bir sonraki boğa koşusunda fiyatların nerelere kadar çıkacağını kim tahmin edebilir? İnanıyoruz ki o boğalar gelecek. Ne zaman geleceklerini bilmiyoruz ama katilin olay mahalline geri dönüşü gibi geri dönüp gelecekler bir gün.

Asıl sorulması gereken soru “ne zaman?” değil “hangileri?” sorusu. Şimdi piyasalar sakinken sepetimize hangi altcoinleri atmalıyız? Asıl sorulması gereken soru bu.

Bu yazımızda size 2 öneride bulunacağız. Elbette yatırım yapmak için kendi araştırmalarınızı yapıp öyle karar vermelisiniz. Biz finansal danışman değiliz. Sadece bulunduğumuz yerden bize mantıklı gelen 2 seçeneği sunuyoruz.

ElectroneumAltcoinler sakin sakin düşerken ya da en iyi ihtimalle bazısı yerinde saydı diye yatırımcısını sevindirirken Electroneum son 40 günde neredeyse %400 yaptı. Electroneum’un başarısının gerçek sırrı gerçek dünyada bir karşılığının olması. Madenciliği var mı diye soracaksınız? Var ve hem de çok kolay. Madencilik yapmak için uygulamasını cep telefonunuza indirmeniz yeterli. Kazdığınız Electroneum’larınızı (ETN) her türlü mikro ödeme için kullanabilirsiniz.

Bu durum Dünya üzerinde standart bankacılık hizmetlerinden mahrum olan yüzmilyonlarca insan için (BM Raporlarına göre 2 milyar kişi bankacılık hizmetlerinden mahrum yaşıyor) büyük bir ihtiyacın yerinden giderilmesi demek. Bu altcoine elbette sadece bankacılık hizmeti alamayanlar değil tüm yatırımcılar ilgi gösteriyor. Ve inanın böylesi bir ürüne olan talep günden güne artıyor.

Bir altcoinin yatırımcılar tarafından benimsenmesi için gerekli kriterlerin başında regülasyonlar geliyor. Electroneum her türlü regülasyona tam uyumlu olaca şekilde dizayn edildi. Bu da büyük olasılıkla ürüne olan talebin düzenli bir şekilde artacağı manasına geliyor. Düzenli talep artışı beraberinde değer artışını getirecektir. Şu ana kadar yaptığı gibi. Önümüzdeki dönemde Electroneum’un stratejik birkaç ortaklık anlaşması yapılacağı görülüyor. Bu haberlerin fiyatlara olumlu yansıması muhtemeldir. Bu da belki Electroneum’u sizin için zengin edecek altcoin sınıfına sokmaya yeter

Electroneum şu an için oldukça ucuz. Sadece uygulamasını indirerek biraz ETN kazanmanız an meselesi. Projeye, whitepaperına, ekibe ve dahası bu proje hakkında yazılıp çizilenlere bir göz atın diyoruz. Pişman olmayacaksınız.

Electroneum coinmarketcap linki için Tıklayın

Not: Piyasa işlem hacminin %48.45’i Kucoin’de %35.55’i ise Cryptopia’da. O yüzden bu kripto paraya yatırım yapacaksanız bu iki kripto borsasından birini seçmeniz tavsiye olunur.

Electroneum Hakkında Daha Önce Yaptığımız Haberleri Okumanızı Şiddetle Tavsiye Ediyoruz. Haberlere Erişmek için Tıklayın

GraftDiğer altcoinimiz ise muhtemelen bu yazıya kadar adını duymamış olduğunuz Graft. Graft Cardano veya Tron gibi ilgi odağındak bir altcoin değil. Lakin siz bir göz atsanız iyi edersiniz. Electroneum’un şu ana kadar ve gelecekte göstereceği performans potansiyeline sahip bir proje. Herhangi bir şekilde anında ödeme yapmak için herkese kolay erişim sağlamayı amaçlayan bir proje düşünün, kripto veya fiat para birimi olsun farketmez. Graft tam olarak bu. Graft için kısaca bankaların değil kitlelerin Ripple’ı diyebiliriz.

Bu yaklaşımı sayesinde aracı kurumlar Graft’ı (GRFT) hızla kendi platformlarına entegre ediyorlar. Bu da GRFT işlem hacmini artıracağı gibi talebi de artıracaktır. Talep artışı fiyat artışını da beraberinde getirecektir. Buraya dikkat: Unutmayın, uzun vadede bu proje boşa düşebilir ya da yararsız hale gelebilir. Çünkü uzun vadede hangi projelerin ayakta kalacağına biz değil piyasa karar veriyor. Şu anki konumu ile orta vadede güzel çıkış yapabilecek projeler arasında. Bakarsınız bazıları için zengin edecek altcoin Graft’tır.

Graft ayrıca uluslararası düzenlemelere de uygunluk göstermek için adım attı. Bu da onu rakiplerine göre daha muhatap alınır kılıyor. Buna rağmen projede tam açıklığa kavuşmayan noktalar var. Lakin projenin ana omurgası sağlam. Geleceği parlak altcoinlerden biri olabilir. Kaybettiğinizde canınızı acıtmayacak ufak meblağlar aklınıza hiç gelmeyecek kazançlar getirebilir.

Not: Coinmarketcap sıralaması 406. Günlük işlem hacmi ise yaklaşık 5 BTC (32.052 Dolar) İşlem hacminin %69.82’si TradeOgre’deyken %29.69’u Cryptopia’da.

Graft coinmarketcap linki için Tıklayın

Yazarın Notu: Yazı Kesinlikle Yatırım Tavsiyesi İçermez. En Doğru Seçenek Kendi Araştırmalarınız Sonucunda Vereceğiniz Karardır.

Kaynak

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Sizi Zengin Edecek AltCoin Mi Arıyorsunuz? İşte Electroneum ve … - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Popüler Ripple analisti: “XRP satış baskısını durduramazsa keskin düşebilir!” EOS’un Arkasındaki Block.one Şirketinde Neler Oluyor? Kıdemli Dört Yönetici İstifa Etti Bitcoin Fiyatındaki Yükselişler Neden Kalıcı Olmuyor? Cardano (ADA) Uzun Bekleme Süresinden Sonra Harekete Geçiyor! Ripple düzenleyici ekibinden köklü atılım: XRP fiyatı ne durumda? Arab Bank İsviçre Şubesi Kripto Para Hizmeti Başlatıyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır