Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Roger Ver, Craig Wright’a Yüklendi

Ana Sayfa » GÜNCEL » Roger Ver, Craig Wright’a Yüklendi
Roger Ver, Craig Wright’a YüklendiKripto para piyasalarının en merak ettiği konulardan birisi haline gelen Bitcoin Cash hard forku ile ilgili, Bitcoin Cash denince akla belki de ilk gelen isim olan Roger Ver’den bazı açıklamalar geldi.

Ver, Bitcoin.com’a açılan davanın durumu ve bunun kendine ne hissettirdiği hakkında bir soruya yanıt verirken; bu durumun pek de hoş olmadığını ifade etti. Ver, avukatları ile yaptığı görüşmenin ardından, bu davanın gereksiz ve hiçbir fayda getirmeyeceği fikrine kapıldığını ifade ederken, şu ifadeleri kullandı:

”Bu dava, bana göre son derece mantıksız. Ancak yine de kendimi savunmak için çok ciddi bir para ödemek zorunda kalacağım. Şu anda bu tarz bir şeyin nasıl yürüdüğüne ya da sürecin nasıl gittiğine dair hiçbir fikrim yok. Zaten bu davada bir taraf olduğumuzu da, bize bir tebliğ gelince öğrendik.”

Ver, Bitcoin Cash SV’nin kurucusu olan Craig Wright’a da sert sözlerle yüklendi. Wright’ın bu davayı açma sebebinin saçma olduğunu belirten başarılı yönetici, şu ifadeleri kullandı:

”İnsanların geliştiricilerinin yazdığı kodları ya da bilgisayar işleyişinde yapılan değişiklikleri beğenmediniz ya da hoşunuza gitmedi diye, onları dava etmek kadar saçma bir şey olamaz. Bir kere bu olay, kripto para felsefesine tamamen aykırı bir şey. Bu hamleyi ne için ya da neden yaptığını anlamakta zorlanıyorum. Ancak yine de kurallar gereği gidip kendimizi savunmak zorundayız.”

Roger Ver, Craig Wright’a Yüklendi isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Roger Ver, Craig Wright’a Yüklendi - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Son Ralli Google’daki Bitcoin Aramalarını Üç Katına Çıkardı! AB’de Her ICO Projesi ESMA’nın Onayından Geçecek! Analistler Ripple’ın Ay’a çıkmaya hazır olduğuna inanıyor! Uzman Görüşü: Bitcoin’de Bir Paradan Daha Fazlası Var. Çünkü Yeteneklerinin Sınırı Yok! Binance WinK Satışını Tamamladı Binance Yeniden Aktif

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır