Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Roger Ver: BCH’ye Saldıranların Çoğunluğu Bitcoin Destekçisi!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Roger Ver: BCH’ye Saldıranların Çoğunluğu Bitcoin Destekçisi!
Roger Ver: BCH’ye Saldıranların Çoğunluğu Bitcoin Destekçisi!Bitcoin‘in ilk yatırımcılarından olup sonra ünlü hard fork ile Bitcoin Cash‘in oluşturulmasında çok büyük katkıları bulunan Roger Ver, yine Bitcoin düşmanlığını gösteren yeni açıklamalarda bulundu.

Bitcoin.com CEO’su olan Roger Ver, yakın zamanda katıldığı bir YouTube yayınında, topluluğun genel olarak Bitcoin Cash ABC ekibine ve Bitcoin Cash’e saldırdığını vurguladı. CEO, şu an endüstri içerisinde farklı öncelikleri olan bir çok insan olduğunu ve bunların çoğunluğunun bir kaç kripto para biriminin yerle bir olduğunu görmeyi ‘arzuladığını’ ifade etti. Bitcoin Cash topluluğuna uzun süredir saldırı yapıldığının altını çizen Ver, bu saldırıların büyük bir bölümünün Bitcoin (BTC) destekçilerinden geldiğini de açıkladı.

Bitcoin Cash’in birden çok kullanım alanına sahip olduğunu ifade eden Ver, handcash.io adresinin BCH sayesinde bir grup tavuğu bile besleyebildiğini ve bunun gerçek hayata dair kullanım olduğunu belirtti. Söz konusu ‘tavuk’ projesi o kadar popüler bir hale gelmişti ki, Coinbase CEO’su Brian Armstrong bile konu hakkında açıklamalarda bulunmuştu.

Roger Ver bunun yanı sıra endüstrinin genel olarak daha iyi kullanım alanlarına ihtiyaç duyduğunu belirtti ve üstü kapalı bir şekilde Bitcoin’i ve işlem ücretlerini eleştirdi:

”Her işlemden sonra herkesten 50 dolar işlem ücreti istemeyen bir para birimi formuna ihtiyacımız var. Ekonomik özgürlük fikri hepimizin ulaşmak istediği bir fikir ve bu tam olarak Bitcoin Cash’in vermek için çalıştığı ideal.”

İnsanların dünyanın dört bir yanından ödeme yapabilmesini ve alabilmesini sağlamak için çalıştıklarını belirten Ver, bu amaç uğruna çalışmayı bırakmayacaklarını da vurguladı.

Roger Ver: BCH’ye Saldıranların Çoğunluğu Bitcoin Destekçisi! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Roger Ver: BCH’ye Saldıranların Çoğunluğu Bitcoin Destekçisi! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Yaşanan Artışlar, Borsaların Tıklanmalarına da Yansıdı Kripto, Mart’ta Sürülecek Fidelity’nin Bitcoin Gözetim Hizmeti Üzerine Yükseldi İki yeni kripto fonu geliyor: Bakın hangi kripto paraları içeriyor Amazon AMB Hizmetini Kullanıma Sunuyor Kripto para algı analizi: Bitcoin ve altcoinler için son hissiyat ne durumda? Binance CEO’su Changpeng Zhao: Yatırım İçin Güzel Bir Zaman

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır