Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Roger Ver: Amerika’da Yaşanan Şey Tam Bir Çılgınlık

Ana Sayfa » GÜNCEL » Roger Ver: Amerika’da Yaşanan Şey Tam Bir Çılgınlık
Roger Ver: Amerika’da Yaşanan Şey Tam Bir Çılgınlık2011’den bu yana kripto paralar ile ilgilenen ve kendini kripto paralara yatırım yapan ilk insan olarak tanıtan Roger Ver, kripto para piyasalarının geneline ilişkin açıklamalarda bulundu. Ver, kripto paraların evrimleşeceğini ve bu sürecin sonunda sadece kaliteli kripto paraların gündemde kalacağını aktardı.

Ver, şöyle konuştu:

”Kripto paralar şu anda bir değişim, bir evrimleşme sürecinin içinden geçiyor. Bitcoin’in bu noktada garanti bir winner olacağını kimse söyleyemez. Aynısı Bitcoin Cash için de geçerli. Ancak günün sonunda, daha iyi, daha stabil, daha kullanışlı ve daha kaliteli kripto paralar göreceğiz.”

Ver, aynı zamanda Amerika Birleşik Devletleri’nin kripto para konusunda uyguladığı regülasyonları da sert bir dille eleştirdi. İnsanların elinden Bitcoinleri alabilmek için hükümetin didik didik çalıştığını ve bunun hiç doğru bir şey olmadığını aktaran başarılı isim, şunları söyledi:

”Şu an ABD’de tam bir çılgınlık yaşanıyor. Hükümetin bazı organları, resmen kapı kapı gezip yerel Bitcoin topluluklarını ve şirketlerini kapatıyor. İnsanların elinden Bitcoin satın alma özgürlüğünü alıyorlar. Bu hiç doğru değil. İnsanları sırf bir böyle bir şey yaptılar diye hapse atmak da nedir? Bunun değişmesi gerekiyor.”

Ver, son olarak Bitcoin Cash ile arasında sonsuz bir gönül bağı olmadığını da belirtti. Başarılı isim, ”Bugün bana kalırsa esas ürün Bitcoin Cash’tir. Ancak gelecekte bu farklı bir ürün olursa, ben de bu sefer onun reklamını yaparım.” dedi.

Roger Ver: Amerika’da Yaşanan Şey Tam Bir Çılgınlık isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Roger Ver: Amerika’da Yaşanan Şey Tam Bir Çılgınlık - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Air Dropla Ev Alan Bangladeşli Yatırımcı! Bitcoin fiyatı henüz yönünü bulamadı: Peki kurtuluş neye bağlı? Alibaba’dan Jack Ma: Blockchain Daha Yeşil Bir Geleceğe Yardım Etmediği Taktirde, ”Anlamsız” Olacaktır Steem’ Deki İçerikten Para Kazanma Ve İçerik Oluşturucuları Kripto kışı bitti, hoş geldin Bitcoin baharı Bitcoin’i Destekleyen Zotapay La Liga’daki Alaves’e Sponsor Oldu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır