Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Roger: Kendimizi Savunmak İçin Milyonlarca Dolar Harcayacağız!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Roger: Kendimizi Savunmak İçin Milyonlarca Dolar Harcayacağız!
Roger: Kendimizi Savunmak İçin Milyonlarca Dolar Harcayacağız!

© Reuters.  © Reuters.

Craig Wright tarafından kendilerine yönelik olarak suçlamalar dolayısı ve açılan dava sonrasında kendilerini savunmak zorunda kalacak olduklarını belirten Roger Ver, kripto para sektörüne aykırı olan bir davanın açıldığını ve bu davada kendilerine yönelik olarak Craig Wright tarafından ortaya atılmış suçlamaların çok asılsız ve geçerli-doğru olmayan suçlamalar olduğu konusunda açıklama yaptı. Sert sözler ile Craig Wright’e tepki gösteren Ver, ”biz şimdi ne kadar saçma bir suçlama olursa olsun kendimizi ve şirketimizi savunmak için milyonlarca dolar harcamak zorunda kalacağız ve milyonlarca dolarlık para ile birlikte kendi zamanımızı da gereksiz bir dava sonucu harcamış olacağız” ifadelerini kullandı.

Craig Wright’ın suçlamaları yersiz
Roger, kripto para sektöründe bir kişinin geliştirdiği yazılımı beğenmediği için şikayet edilmesi ne kadar saçma ve yersiz ise aynı durumu bugün yaşadıklarını ve kendilerine açılan davada şirkete bir tebliğ gelene kadar haberleri olmadığını ve yeni haberdar olduklarını açıkladı. Bitcoin.com alan adının kapatılmasına kadar varabilecek olan bu davada, eğer Roger suçlu bulunmaz ise harcayacak olduğu milyonlarca dolarlık avukatlık masraflarının tamamını Craig Wright’e ödetme durumu yasal olarak kendi eline geçmiş olacak sadece bu süreçte itibar zedelenmesi yaşadığı ile kalacak.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Roger: Kendimizi Savunmak İçin Milyonlarca Dolar Harcayacağız! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Altcoin’de Patlama Yaşanacak Hacker’ların iştahı kabardı: Dikkat! kripto paralarınız tehlikede Bulgar Kripto Para Borsasının Sahibi, Suçlu İadesi Kapsamında ABD’ye Gönderilecek Vietnam’ın En Büyük Telekom Şirketi, Blockchain ile İlgili Çalışmalar Yapacak Bitcoin’den Beklenen Atak Gerçekleşti Blockchain Medya Startup’ı Civil, ICO’sunu İptal Etti ve Bütün Paraları İade Ediyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır