Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple’nin Fiyatında %40 Artış Gerçekleşti

Ana Sayfa » ALTCOİNLER » Ripple’nin Fiyatında %40 Artış Gerçekleşti
Ripple’nin Fiyatında %40 Artış Gerçekleşti
Son günlerde XRP‘nin fiyatı %40’ın üzerinde artış gerçekleştirdi. Küresel şifreleme pazarında hacmin arttığı dönemde gerçekleşti.

CoinMarketCap‘in verilerine göre, Ripple ağının şifreleme oranının 0,23 ile 0,24 dolar arasında değişiklik gösterdiği gözlemleniyor. Son günlerde gerçekleşen 1 milyar dolarlık işlem hacminin çoğu Korece kazanılan işlem çiftlerini sağlayan borsalarda gerçekleştiği gözlemlendi.

Basın saatinde Bithumb, küresel pazarda gerçekleşen faaliyetlerin yaklaşık %44’ünü oluşturuyor. Ardından da Coinone ve Korbit geliyor. Söylentilere göre, gerçekleşen bu değişimler önceki günlerde gerçekleşen XRP hacminin %70’inden fazlasını oluşturuyor.XRP’nin fiyatı, cryptocurrency fiyatının 0,33 TL’den daha fazla olduğu Mayıs ayındaki yüksek hitin altında yer almaktadır. Bunun yanı sıra, CoinMarketCap son 24 saatin tek günde XRP için kaydedilen en yüksek seviyelerini gözlemledi.

Diğer kripto para birimleri, hem bitcoin hem de bitcoin cash dahil olamak üzere ticaret hacminde 1 milyar dolar seviyelerinin üzerinde konumlandı. yaklaşık 4,069 seviyelerinde işlem gerçekleştiriyor, ise yaklaşık 635 dolar seviyelerinde işlem gerçekleştiriyor.

Kaynak: Coindesk

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple’nin Fiyatında %40 Artış Gerçekleşti - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

BENZER İÇERİKLERİlginizi çekebilecek diğer içerikler

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin 3100 dolardaki dibi yeniden test eder mi? F1’in Blockchain Tabanlı Oyunu Geliyor! Ayı Piyasası 18 Ay Sürebilir Mi? Bitmex CEO’su Süreceğini Düşünüyor Binance’den V Label Alan İlk Türk Kripto Projesi Sinovate Nedir? Top 20 İçerisindeki Borsalardan Birisi, Tether’in Yerine Rakip Stabil Koini Getiriyor! Venezuela’daki LocalBitcoin Hacmi Adeta Uçuyor! Ülkedeki Hacim, Küresel BTC Hacmini Arttıracak Kadar Güçlü

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır