Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple’ın CEO’su Brad Garlinghouse Bloomberg TV’ye önemli açıklamalarda bulundu!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple’ın CEO’su Brad Garlinghouse Bloomberg TV’ye önemli açıklamalarda bulundu!
Ripple’ın CEO’su Brad Garlinghouse Bloomberg TV’ye önemli açıklamalarda bulundu!

© Reuters.  © Reuters.

Ripple’ın CEO’su Brad Garlinghouse Bloomberg TV’ye çok çarpıcı açıklamalarda bulundu! Swift ile Blockchain teknolojisi arasındaki fırsat farklarına değindi…

Ripple’ın CEO’su Brad Garlinghouse cenahından çarpıcı açıklamalar!!!Bitcoin Cash’in (BCH) çok tartışmalı Hard Fork’u sonrası, kripto para piyasası satıcılara, yılın en düşük seviyesine doğru hızlı bir düşüşle kurban edildi. Ancak, uzun vadede, şu anda gerçekleşmekte olan düşüş dönemi, mevcut teknolojileriyle geleceği değiştirmeye çalışan şirketler için etkili bir faktör değil.

Bir haftadan fazla bir süredir, hedefe ulaşma konusunda bir köprü işlevi gören Blockchain edinme ve Ripple ile temsil edilme ABD’deki bankalar için ikinci sırada olduğuna -Bank of America kapanıyor- dair birçok dedikodu ve söylenti yayıldı.

Ripple için bakınız: Ripple topluluğu Craig’in sözleri karşısında çılgına döndü!13 Kasım’da Ripple Labs Inc. Ripple’ın CEO’su Brad Garlinghouse, Bloomberg TV’ye verdiği demeçte Blockchain merkezli şirket pazarına göre hızlı bir oranda müşteri kazanmak mümkün. Bu yüzden de; bu teknoloji, yerleşik Fintech şirketi SWIFT ile sunulan hizmetten çok daha modern bir teknoloji olduğu için finansal firmalar tarafından daha çok rağbet görüyor.

“Swift’in on yıllar önce geliştirdiği ve bankaların bugün kullandığı teknoloji gerçekten gelişmemiş ya da piyasaya sürülmemişti… Swift çok geçmeden muhabir bankacılığa çözüm olarak Blockchain’i göremediklerini söyledi. Ancak 100’den fazla müşterisinin buna katılmadıklarını söylediğini anladık.”

Piyasa kapitalizasyonu XRP tarafından ikinci en büyük coinin arkasındaki şirket olan Ripple [Ripple Labs], finansal teknoloji evrenine ve bankacılık alanına girebilmek konusunda çığır açıcı kripto firmalarından biri olmuştur.

Ripple için bakınız: Ripple kripto para enkaz etkisini azaltabilecek mi?Ripple’ın CEO’su Brad Garlinghouse’un da belirttiği gibi, SWIFT’in teknolojisi ilk çıktığından bu yana hiç değişmedi. Bu da beraberinde bir sürü hata yapma, yavaşlama ve daha masraflı olmasına neden oldu. Bu, Bank of America’nın Blockchain teknolojisinin potansiyelinin bütün nimetlerinden yararlanmasının ana / en önemli sebebi ve gerçek katalizörüdür.

Bu uygulama bir müşterinin, yeniden kimlik sorgulanması olan kimlik doğrulaması olmadan bankalararası işlemleri gerçekleştirip çalıştırıbilmesini sağlayan bir mobil uygulamayı teşkil etmektedir.

Buna göre, daha önce bahsi geçen banka ile bir anlaşma imzalanması söz konusu olduğu takdirde, Ripple ekibi mali hizmetler konusunda 100’ten fazla finans kurumunu teknolojik anlamda desteklemeye hazır.

Ripple için bakınız: Ripple CEO’su Brad Garlinghouse : ”Uzun vadede en iyi kazandıran para XRP olacak!”

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple’ın CEO’su Brad Garlinghouse Bloomberg TV’ye önemli açıklamalarda bulundu! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Önemli gelişme: 13 banka Ripple (XRP) destekli MoneyTap ile çalışacağını açıklıyor Singapur Merkez Bankası QR Koduna Dayalı Yeni Bir Ödeme Sistemi Geliştirdi İddia: Coinbase Hala Kullanıcıların Bitcoin SV Koinlerini Teslim Etmedi Bitcluster: Rusya Kripto Para Madenciliği Vergilerinden 1 Milyar Dolar Kazanabilir Zcash Ağında Sınırsız Sayıda ZEC Üretimi Sağlayan Sistem Açığı Tespit Edildi ve Giderildi! 3.5 Milyon Müşterisi Olan SimplexCC Kredi Kartı İle Ripple (XRP) Satışını Yayına Aldı

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır