Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple’ın Bilgi Güvenliği Departmanı Başkanı, Token Startup Firması İçin İstifa Etti 

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple’ın Bilgi Güvenliği Departmanı Başkanı, Token Startup Firması İçin İstifa Etti 
Ripple’ın Bilgi Güvenliği Departmanı Başkanı, Token Startup Firması İçin İstifa Etti Dünyanın önde gelen ödeme sistemleri firması Ripple‘ın Bilgi Güvenliği Departmanı başkanı, istifasını verdi.

CoinDesk kaynağının aktardığı habere göre, Sujay Jaladi, XRP ile olan bağı ile de tanınan Ripple’daki kadrosunu başkasına bırakıyor. Jaladi herhangi bir kötü sebepten değil, tam aksine yeni bir çalışma çevresi bulduğu için Ripple’dan ayrılıyor ve yeni katılacağı firma da yine kripto para sektörünün içerisinden bir firma. Harbor isimli startup, blockchain temelli token piyasaya süren kurumlar için bir tur uyum şirketi olarak tanımlanabilir.

Firmanın R-Token isimli kripto para birimi Ethereum‘un popüler ERC-20 token çerçevesi ile uyumlu ve Harbor’un whitepaper’ında yer alan bilgilere göre de emlak sektörü, limited ortaklıklar, güzel sanatlar ve diğer varlık alanlarında hisse veya pay tokenleştirilmesi için kullanılabiliyor.

Startup geçtiğimiz Nisan ayında Founders Fund tarafından yönetilen stratejik fonlama ile 28 milyon dolar toplamıştı. Söz konusu fonlamaya dünyaca ünlü Andreessen Horowitz ve Pantera Capital gibi fonlar da katılım gösterdi.

Jaladi konu hakkında şunları ifade etti:

Ripple harika bir şirket ve çok parlak bir geleceğe sahip. Çıkma sebebime gelince, Harbor ile yakaladığım bu fırsat hakkında çok heyecanlıyım ve bence firmanın başarısı üzerinde kilit rol oynayıp, bir çok girişimini hızlandırabilirim.”

Jaladi Ripple firmasına 2017 yılının Mayıs ayında katılmıştı. Kendisinin yerine Ripple’a kimin geçeceği sorusuna ise cevap vermedi. Jaladi konu hakkında bir açıklama yapmasa da, Ripple’ın kurumsal ilişkiler müdürü ”Bizim  Christopher Kanaan tarafından yönetilen çok güçlü bir güvenlik ekibimiz var.” cevabıyla soruyu geçiştirdi.

Jaladi’nin yeni kurumundaki pozisyonu ise genel güvenlik ve programlama olacak. Söz konusu iş tanımına müşteri verilerinin korunması da dahil.

Ripple’ın Bilgi Güvenliği Departmanı Başkanı, Token Startup Firması İçin İstifa Etti  isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple’ın Bilgi Güvenliği Departmanı Başkanı, Token Startup Firması İçin İstifa Etti  - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Japon Kripto Para Borsası Bitpoint, Genişlemeye Devam Ediyor – Sırada Panama ve Latin Amerika Var SEC, Bitcoin ETF’sine ilişkin karar açıklamasını gelecek yıla uzattı Fairplay.io: Blockchain Güvencesinde 4 Milyon Doları Aşan Kazanç Platformu Bu Maden Havuzu Bitcoin Cash’in Yarısını Kontrol Ediyor! 2019’un popüler Bitcoin fiyat bahsi sonuçlandı Sıcak Gelişme: Bir Bitcoin ve Kripto Para Borsası Daha Kapanacağını Duyurdu

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır