Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple’ın Ağır Topları 20/20 Vegas Etkinliğinde Konuşuyor

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple’ın Ağır Topları 20/20 Vegas Etkinliğinde Konuşuyor
Ripple’ın Ağır Topları 20/20 Vegas Etkinliğinde Konuşuyor

© Reuters.  © Reuters.

Ripple’ın ağır topları 20/20 Vegas Etkinliğine konuşmacı olarak katılacak. Bu yılın üçüncü Money 20/20 etkinliği 21 Ekim – 24 Ekim tarihleri ​​arasında Las Vegas, Nevada’da yapılacak. Ripple şirketinden dört üst düzey yönetici etkinliğe katılacak. Katılımcılar kimler? Etkinlik neden önemli?

Money 20/20 Etkinliği Hakkında İlk Money 20/20 etkinliği 2012 yılında gerçekleştirildi ve ekip o günden beri devam eden momentumu sürdürmeyi başardı. Bu etkinlik, küresel toplulukları ödemeler, fintech ve finansal hizmetler ekosisteminde bir araya getirmeye yöneliktir. Katılımcıların amacı, tüketicilerin ve işletmelerin parayı yönetirken, harcarken ve kredi alırken ne tür engelleyici düzenlemelerle karşılaştıklarını keşfetmek ve ortaya koymaktır.

Geçen yıl 1500 civarı şirketi ağırlayan etkinlik, 5 binden fazla katılımcıyla gerçekleşmişti. Bu yıl etkinliğe daha yoğun bir ilgi var. 100 ülkeden 11.500 katılımcıyı ağırlayacak. Ayrıca etkinliğe 450 konuşmacı katılacak.

Bu yıl organizatörler, dünyanın dört bir yanındaki farklı mekanlarda dört etkinlik planlamıştı. Birincisi, Singapur‘da Mart ayında gerçekleşti. İkincisi, Haziran ayında Amsterdam’daydı; Bu hafta Las Vegas‘taki üçüncü etkinlik gerçekleşecek ve dördüncü etkinlik ise Kasım ayı ortalarında Çin, Hangzhou’da planlanıyor.

Money 2020 Etkinliği uluslararası platformda gerçekleşen üst düzey etkinliklerden biridir. Bu etkinlikte, dünya genelinde C-Kademesindeki Yöneticiler, ünlü konuşmacılar, yenilikçiler ve devrimci şirketler ortak bir strateji üzerinde birleşir. Tüm bu katılımcılar paranın dünyayı nasıl değiştireceğine yoğunlaşır.

Ripple’ın Ağır Topları 20/20 Vegas Etkinliğine Konuşmacı Olarak Katılıyor.Etkinliğe katılan Ripple yöneticilerinin isimleri :Chris Larsen – Yönetim Kurulu Başkanı ve Ripple Kurucu Üyesi

Kahina Van Dyke – Ripple Kıdemli Başkan Yardımcısı İşletme ve Kurumsal Gelişim

David Schwartz – Ripple Baş Teknoloji Sorumlusu

Asheesh Birla – Ripple Product Kıdemli Başkan Yardımcısı,

Bu yıl özellikle etkinlikte, blockchain teknolojisinin ve dijital varlıkların kullanımıyla küresel ödemelerin geliştirilmesi konusuna vurgu yapacaklar. Bu yeni teknolojiler, Ripple’in yeni ve daha etkili bir sınır ötesi ödemeler oluşturma vizyonunun temelini oluşturuyor. Ve Ripple bu teknolojilerle dünya çapındaki işletmeler ve tüketiciler için yeni bir değer getirmeyi hedefliyor.

Koinmedya olarak önümüzdeki günlerde Money 20/20 Vegas etkinliği ile ilgili gelişmeleri sizinle paylaşacağız.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple’ın Ağır Topları 20/20 Vegas Etkinliğinde Konuşuyor - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Amerikan Yatırımcılar Talepleri Arttırdı! Balina Sayısı Artıyor mu? Haziran’da Hangi Kripto Paraları Tercih Etmeli? Coinbase Borsası Sistemsel Açığı Tespit Eden Kullanıcıya 30.000 Dolar Verdi! Çin Vatandaşları Yasağa Rağmen Bitcoin’e ‘Yeniden’ Yatırım Yapmaya Başladı! Kripto Paralar ile İlgilenen Kişileri Anlatan ‘Cryptos’ İsimli Bir Dizi Çekiliyor

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır