Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple’dan Haber Var – Eski Google Yöneticisi Artık Yeni Ripple Çalışanı Oldu!

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple’dan Haber Var – Eski Google Yöneticisi Artık Yeni Ripple Çalışanı Oldu!
Ripple’dan Haber Var – Eski Google Yöneticisi Artık Yeni Ripple Çalışanı Oldu!26 Ekim tarihli Reuters haberine göre, San Francisco temelli Blockchain teknoloji startup firması Ripple Labs Inc,, daha önce Google‘ın kablosuz mesajlaşma teknolojisinin geliştirilmesine liderlik eden ismi Amir Sarhangi‘yi bünyesine kattı. Sarhangi, Ripple bünyesinde de üst düzey bir göreve sahip olup, ürünlerden sorumlu başkan yardımcısı olarak çalışacak.

Kripto para birimlerinin tabanında yatan Blockchain teknolojisi ile tanınan Ripple, Sarhangi’nin RippleNet olarak bilinen blockchain tabanlı küresel ödeme ağına yapacağı katkılardan dolayı heyecanlı olduklarını vurguladı.

Google (NASDAQ:GOOGL) ise Sarhangi’nin eski çalıştığı pozisyonunun doldurulup doldurulmadığı konusunda herhangi bir bilgi veya yanıt verdi. Sarhangi, dünya devi teknoloji firması Google’a 2015 yılında firmanın Jibe Mobile isimli startup’ı satın alması ile geçiş yapmıştı. Jibe Mobile temel olarak RCS teknolojileri geliştiren bir startup olup, Sarhangi tarafından kuruldu.

Ripple geçtiğimiz aylarda tanıttığı xRapid teknolojisi ile – ki bu teknoloji de RippleNet olarak bilinen blockchain ağının bir parçası – inanılmaz bir yükseliş yakalamış ve %98’lere kadar yükselen gün içi kazançlar elde etmişti. Daha sonra düzeltme süreci yaşayan Ripple ve Ripple ile yakından bağlantılı XRP, belirli bir süre içerisinde elde ettiği bütün yükselişi adeta geri teslim etti. Ripple ne kadar XRP’nin kendileri ile bağlantılı olmadığını ve XRP’nin bir menkul kıymet olmadığını iddia etse de, Ripple ile olan olumlu veya olumsuz gelişmeler anında XRP yükselişine veya düşüşüne etki etmekte.

Ripple’dan Haber Var – Eski Google Yöneticisi Artık Yeni Ripple Çalışanı Oldu! isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple’dan Haber Var – Eski Google Yöneticisi Artık Yeni Ripple Çalışanı Oldu! - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Twitter CEO’sunun Bitcoin Destekli Ödeme Uygulaması, Apple’daki En Popüler 2. Uygulama Günün arbitraj fırsatları yüzde 20’ye kadar kâr imkanı veriyor! eToro Analisti: Alt Koinler, Stabil Kripto Para Etkisiyle Artış Yaşayabilir Mt.Gox eski CEO’su için 10 yıl hapis cezası isteniyor Tom Lee: Tekrar 25 Bin Dolar İddiası Geçerliliğini Koruyabilir Anonim Bitcoin fiyat tahmini Reddit’te viral oldu!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır