Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple’da Önemli Hareketlilik, Ethereum Balinaları İş Başında: Öne Çıkan XRP ve ETH Haberleri

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple’da Önemli Hareketlilik, Ethereum Balinaları İş Başında: Öne Çıkan XRP ve ETH Haberleri
Ripple’da Önemli Hareketlilik, Ethereum Balinaları İş Başında: Öne Çıkan XRP ve ETH Haberleri

© Reuters.  © Reuters.

Bugün büyük bir kripto balinası harekete geçti ve milyonlarca dolar değerinde Ethereum’u (ETH) kripto para birimi borsası Bitfinex’ten transfer etti.

Twitter’daki Whale Watch tarafından takip edildiği üzere, Balina şu ana kadar 71 milyon $ değerinde beş alım satım işlemi gönderdi. İlgili rakamlar şu şekilde:

75,426 ETH (11,48 milyon $)

88,657 ETH (13,49 milyon $)

88,877 ETH (13,52 milyon $)

124.388 ETH (18.92 milyon $)

92,652 ETH (14,08 milyon $)

Ripple’dan Büyük Transfer
Bu arada, Ripple XRP’nin büyük miktardaki token transferlerini sürdürüyor.

Şirket, 755 milyon dolardan daha fazla değere tekabül eden XRP’yi son derece etkileyici bir transferle yeni yıla başladı. Fonların çoğunluğu üçüncü şahısların emanetine taşındı.

Kalanı Ripple’nin tezgah üstü (OTC) alım satım cüzdanlarına aktarıldı. Ripple, toplam XRP arzının % 60’ına sahip ve düzenli olarak emanete alınanların bir kısmını kurumlara satıyor.

Geçtiğimiz birkaç gün içinde, Ripple, milyonlarca dijital varlık değerini OTC dağıtım cüzdanlarına taşımaya devam etti. Bu durum şirketin, büyük miktarda paraya sahip kuruluşlara ve yatırımcılara yaklaşık 23.5 milyon dolar değerindeki XRP’yi satmaya hazırlandığını gösteriyor.

Ekim ayında Ripple, geçtiğimiz yılın üçüncü çeyreğinde kurumlara rekor sayıda XRP sattığını açıkladı.

Ripple, önceki çeyrekte XRP satışlarını iki katına çıkardığını, toplamda 163.33 Milyon Dolarlık dijital varlık değeri sattığını ve bu rakamın bir önceki çeyrekte satılan 73.53 Milyon dolarlık değerin iki katından daha fazla olduğunu açıkladı.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin, Facebook (NASDAQ:FB) sayfamızı beğenin ve Telegram kanalımıza katılın!

The post Ripple’da Önemli Hareketlilik, Ethereum Balinaları İş Başında: Öne Çıkan XRP ve ETH Haberleri appeared first on Kriptokoin.com.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple’da Önemli Hareketlilik, Ethereum Balinaları İş Başında: Öne Çıkan XRP ve ETH Haberleri - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Bitcoin 5% artışla 5.546,2 seviyesinin üzerine çıktı Dev Danışmanlık Şirketinden Bitcoin, Ripple ve Ethereum Öngörüsü Altkoin Pazarı Yeniden Harekete Geçecek Bitcoin’i Durdurmak Ne Mümkün? 3.700 Doları Test Etmeye Hazır Bitcoin ETFleri Hükümet Kapanması Nedeniyle Otomatik Olarak Onaylanabilir Mi? Bitcoin (BTC) Neden Hala Kripto Para Sisteminin En Değerlisi?

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır