Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple Yöneticisi: Her Şirket Blockchain Kullanmak Zorunda Değil

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple Yöneticisi: Her Şirket Blockchain Kullanmak Zorunda Değil
Ripple Yöneticisi: Her Şirket Blockchain Kullanmak Zorunda DeğilRipple yöneticisi Monica Long, basına verdiği demeçlerde Blockchain teknolojisi ve kullanım alanlarına ilişkin önemli açıklamalarda bulundu. Long, Blockchain teknolojisinin birçok şeyi değiştirebileceğini ifade ederken, bununla birlikte her sektörün de Blockchain’e ihtiyaç duyacağı yönündeki bir yaklaşımın da yanlış olacağını vurguladı.

Bilindiği üzere başta bankacılık ve finans sektörü olmak üzere Blockchain birçok alanda devrim yapabilecek bir teknoloji olarak nitelendiriliyor. Bazı otoritelere göre, sağlık alanından tarıma, yapay zekadan video oyunlarına kadar çok geniş bir skalada Blockchain etkisini görebilmek önümüzdeki dönemde mümkün olacak.

Zaten birçok dev şirket şu anda Blockchain teknolojisi ile ilgili deneyler yapıyor ve sürecin nasıl işleyeceğine karar vermeye çalışıyor. Ancak bununla birlikte, teknolojinin her sektörde aynı sonucu vereceği yanılgısı da bulunuyor. Ripple yöneticisi Monica Long da, bu durumun bir yanılgı olduğunu ifade ederken, şunları söyledi:

”Şirketler şu anda Blockchain teknolojisine bakıp derin incelemelerde bulunuyor. Elbette ki her şeyin Blockchain’e ihtiyacı olduğu ya da Blockchain ile daha iyi olacağı ön kabulü pek de doğru değil. Şu anda sadece vagona katılmak için bu tarz bir hamle yapmak pek doğru olmayabilir. Şirketlerin gerçekten de bu konuya iyice bir eğilmesi ve derinlemesine araştırma yapması gerekiyor. Eğer gerçekten yaptıkları araştırmalar sonucunda Blockchain’in kendileri için zaman ve maliyet etkin bir teknoloji olduğu sonucuna varırlarsa o zaman bu teknolojiyi kullanabilirler.”

Ripple Yöneticisi: Her Şirket Blockchain Kullanmak Zorunda Değil isimli makale Nihat Emre KOCAASLAN tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple Yöneticisi: Her Şirket Blockchain Kullanmak Zorunda Değil - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Altın ve Doları Unutun! Bitcoin’e Yatırım Yapmak Daha Çok Kazandırıyor! Bitcoin “Varlıklar Sınıfının Kralı” Tacını Giyiyor! Facebook Blockchain Uzmanı Arıyor, ConsenSys İşçi Çıkartıyor, Peki Sektörün Geleceği Nasıl? Paranın kontrolü için savaş açtılar! G7 raporu: Bitcoin başarısız oldu ABD’nin Sert Açıklamalarına Karşı Bitcoin Piyasası Rahatlığını Koruyor Bu Gelişme ile Artık Bakkaldan Bile Bitcoin Alınabilecek!

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır