Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple Yetkilisi: XRP ”Gezegenin En Hızlısıdır”

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple Yetkilisi: XRP ”Gezegenin En Hızlısıdır”
Ripple Yetkilisi: XRP ”Gezegenin En Hızlısıdır”Gündemden düşmeyen Ripple ve XRP, neredeyse her hafta yeni bir haber veya gelişme ile kendilerinden söz ettirmeye devam etmekte. Ripple yetkilileri firmanın XRP ile bağı olmadığını ve XRP’nin aslında menkul kıymet olmadığını açıklamaya çalışsa da, firmanın yaptığı açıklamaların neredeyse %90’ı XRP ile ilgili ve bu bile tek başına şüphe uyandırmaya yetiyor.

Ripple’ın Küresel Alt Yapı İnovasyonu departmanı başkanı Dilip Rao, geçtiğimiz günlerde Dubai‘de yapılan Global Islamic Economic Summit etkinliğine katılan isimlerden birisi oldu. Rao yaptığı açıklamalarda blockchain‘in ve DağıtıkDefterTeknolojilerinin ‘‘bütün problemlerin çözümü” olduğuna değindi.  Rao daha sonra ”doğruluğun kaynağının merkezi bir otoriteye girmemesi” gerektiğini ve blockchain’in finans sektörünü tamamen değiştireceğine inandığını ifade etti.

”Ripple son beş yıldır uyumluluk gereksinimlerini karşılayabilecek bir çözüm üretmek ve oldukça hızlı gerçek zamanlı sınır ötesi ödeme platformu üretmek için bankalara karşı çalışmak yerine onlarla çalışmayı tercih ediyor.”

Mevcut zaman sınırlamalarının oluşturduğu sıkıntılara da parmak basan Rao, tek bir blockchain ağının bütün dünya için geçerli olmasını beklemenin, tek bir hizmet sağlayıcısının bütün dünyadaki internet için yeterli olmasını beklemekle aynı şey olduğunu iletti. XRP Ledger hakkında gelen bir soru üzerine açıklamalarda bulunan Rao, bunun ”gezegenin en hızlısı” olduğunu ve ”saniyede 1.500 civarında işlem” yapabildiğini ifade etti.

”XRP, halka açık defterlerin amaca uygun olduğu her yerde kullanılabilir. Ürünlerimizin bir çoğu bankaların daha güvenli ve gizli işlem seçeneği talep etmelerinden dolayı halk açık blockchain ağları kullanmıyor ancak bir kripto para birimi kullanma şansına sahipler.”

Ripple Yetkilisi: XRP ”Gezegenin En Hızlısıdır” isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple Yetkilisi: XRP ”Gezegenin En Hızlısıdır” - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

Buterin: Bitcoin’in Arz Limiti Yüzünden Güvenlik Sorunu Yaşanabilir YouTube’un en büyük Bitcoin analisti son BTC tahminini paylaştı ‘Bitcoin kâhini’nden dikkat çekici hesap: Bitcoin bir şirket olsaydı… “Bitcoin Fiyat Tahminleri Korkunç” Google’da ‘Bitcoin’ aramaları son 6 ayın en yüksek seviyesinde Binance CEO’sundan Çarpıcı Bitcoin ve Altcoin Öngörüsü

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır