Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple Yetkilisi: XRP, En Hızlı Ödeme Aracı Olsun Diye Çalışıyoruz

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple Yetkilisi: XRP, En Hızlı Ödeme Aracı Olsun Diye Çalışıyoruz
Ripple Yetkilisi: XRP, En Hızlı Ödeme Aracı Olsun Diye Çalışıyoruz

© Reuters.  © Reuters.

Ripple Avrupa Satış Direktörü Yetkilisi Ross D’Arcy, kripto para birimi XRP’nin gelecekte dünyanın en hızlı ödeme aracı olması için durmaksızın çalışmalarına devam ettiklerini açıkladı. Ripple’ın tüm kripto para sorunlarını çözmek ve Blockchain teknolojisi hakkında yaşanan problemleri çözmek için varolduğunu belirten yetkili, zaman içerisinde bu ve buna benzer tüm problemleri çözecek olduklarını belirtti. Kripto paraların gelecekte daha fazla kullanılacak olduğunu belirten Ripple Avrupa Satış Direktörü Yetkilisi Ross D’Arcy, bu sayede insanların daha hızlı bir ödeme aracı arayışlarına XRP tarafından yanıt verilecek olduğunu, ve her isteyen kişi tarafından olumlu olarak XRP kullanılabilecek olduğu açıklamasında bulundu.

XRP Hızlı Ve Güvenilir
Ripple Avrupa Satış Direktörü Yetkilisi Ross D’Arcy, XRP’nin hızlı ve güvenilir bir kripto para ve ödeme aracı olduğunu, bu sayede insanların ilk tercihleri arasında her zaman XRP’yi tercih edebilecek olduklarını açıkladı. Bitcoin yerine XRP’yi öneren Ripple yetkilisi isimler, kripto paralar arasında en hızlı ve en az komisyon oranının XRP’de olduğunu, tercih edilebilecek olduğunu belirtiyor.

Bu içerik Bitcoinsistemi.com‘da yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple Yetkilisi: XRP, En Hızlı Ödeme Aracı Olsun Diye Çalışıyoruz - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

13 Mart Bitcoin fiyat analizi 75 Milyon Dolarlık Fon Yöneticisi: Ethereum’un Geleceği Tehlikede Türkçe, Bitcoin’de zirveye oynuyor Ünlü analist görüşleri: “Kripto kışı bitti, Bitcoin boğa trendi başlıyor.” Uyarı: BTC’de yön neresi, Bitcoin boğa tuzağı olabilir! Ünlü Yönetici: Bitcoin 300-400 Bin Dolar Arası Olabilir

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır