Bitcoin

Ethereum

Ripple

Litecoin

BitcoinCash

NXT

EthereumClass

Dash

Monero

Zcash

Augur

Ripple Yetkilisi: Müşteriler Daha Hızlı xRapid, Daha Kapsamlı xCurrent İstiyorlar

Ana Sayfa » GÜNCEL » Ripple Yetkilisi: Müşteriler Daha Hızlı xRapid, Daha Kapsamlı xCurrent İstiyorlar
Ripple Yetkilisi: Müşteriler Daha Hızlı xRapid, Daha Kapsamlı xCurrent İstiyorlarRipple, özellikle geçtiğimiz günlerde RippleNet‘e katılan banka ve finansal kuruluş sayısının 200’ü geçmesi sonrası çok fazla gündeme geldi ve görünüşe göre haberlerin ardı arkası kesilmiyor. Ripple Drop programının en son bölümünde konuşan Ripple yetkilisi Sasheesh Birla, özellikle xRapid ürünü hakkında çeşitli açıklamalarda bulundu.

İlk olarak Ripple’ın üründen sorumlu departmanının başardıklarına teşekkür ederek konuşmaya başlayan Birla, xRapid ve xCurrent ürünlerinin iş birliğinin, firmanın yaptığı en büyük başarılardan birisi olduğunu ekledi ve ekibin ”bütün ürünlerin birbiri ile daha iyi çalışmasını istediğini” ifade etti.

”Tabii ki daha sonra xVia geliyor ki özellikle geçtiğimiz birkaç çeyrek dönemde, xVia’nın xRapid ile birlikte çalışmasını sağlamak da büyük bir başarıydı.”

Ripple firmasının müşterilerden gelen geri dönütleri dikkate aldığını belirten Birla, konu özellikle xRapid olduğunda aşırı hassas olunduğunu aktardı. Ripple müşterilerinin çok daha fazla para gönderebilecekleri nokta ve bölge istediğini dile getiren yetkili, kullanıcıların özellikle xCurrent ağı ile ”ödeme göndermek için en zorlu, en meşakkatli” bölgelere para gönderebilmesinin mümkün hale getirilmesi gerektiğini istediklerini de aktardı.

Konu xRapid olduğunda ise yer yerine hız istediğinde buluna kullanıcılar, daha hızlı bir tümleşik tecrübe talebinde bulunmuş. 2018 yılının ilk yarısından sonra gündemde ciddi bir etki bırakan xRapid, o tarihlerde XRP’nin piyasa hacmine ve birim fiyatına da olumlu etki yapmıştı. Bunun temel nedeni xRapid ağındaki bankaların ödeme aracı olarak XRP kripto para birimlerini kullanması ve bu sebeple yüklü miktarda XRP satın almaları olarak bilinmekte.

Ripple Yetkilisi: Müşteriler Daha Hızlı xRapid, Daha Kapsamlı xCurrent İstiyorlar isimli makale Ali Emre KONAKÇI tarafından hazırlanmış ve koinbulteni.comda yayınlanmıştır.

Ekleyen :Celal YıldırımTüm Yazıları İçin Tıklayınız

Ripple Yetkilisi: Müşteriler Daha Hızlı xRapid, Daha Kapsamlı xCurrent İstiyorlar - Yorumlar

YORUMLARINIZI PAYLAŞIN

 

Yapılan Yorumlar

SOSYAL MEDYADA BİZSitemizin sosyal medya hesapları

RASTGELE İÇERİKLER

ABD’li Yatırımcı, 23 Bitcoin Çaldırdı! İşte O Yöntem! Rapor: Piyasalar Ethereum Hard Forkuna Çok Fazla Odaklanmış Durumda Beklenenen Gizlilik Odaklı Kripto Para Birimi Grin, Piyasaya Sunuldu Hindistan Hükümetinin Kripto Para Regülasyonlarında Gelişme Var – Öneriler Alınmaya Başlandı İtalya’daki Finans Otoritesi İki Kripto Para Şirketine Ceza Kesti Analistlerin Bitcoin tahmini birleşti: “2020’ye yeni rekorla gireceğiz.”

FACEBOOK'TA BİZ

Kripto Para

Kripto Para | Bitcoin ve Altcoin Dijital Para Portalı (Blockchain) - Tüm Hakları Saklıdır